Page 1 of 3

Galerie - tvorba

Posted: 14:41 11. May 2008
by Rejty
Screeny z NWN toolsetu...

Re: Galerie - tvorba

Posted: 16:40 11. May 2008
by Daanri
Pripravovane lokacie:
Dar Garag.JPG
Most cez rieku Isil.JPG

Re: Galerie - tvorba

Posted: 22:05 11. May 2008
by Daanri
Zopar obrazkov z pripravovanych lokacii na Thaliu, aby ste vedeli naco sa mozte tesit:

Rozsiahla nova zapadna cast Alansijskych vrchovin:
Alansijske vrchoviny - stara vez.JPG
Alansijske vrchoviny - utesy.JPG
Temne udolie a Cerny les:
Temne udolie.JPG
Temne udolie 2.JPG
Temne udolie 3.JPG
Pevnosti:
Isilska citadela.JPG
Dar Garag - Nalevna u rozbite lebky.JPG
Dar Garag - stajne.JPG
Karatha a okolie:
Karathske kupele - vstup.JPG
Karathske kupele.JPG
Karatha - Bardska akademia.JPG
Karatha - Bardska akademia 2.JPG
Karatha - Bardska akademia 3.JPG
Karathske bane.JPG
Karathske bane 2.JPG
Temne mesto:
Hag Grar - trh otrokov.JPG

Re: Galerie - tvorba

Posted: 07:01 01. Jul 2008
by nomis_b
Pripravovana posta. Ceny se jeste upravuji !!
Image

Re: Galerie - tvorba

Posted: 15:11 08. Nov 2008
by kucik
Příprava předělávání vzhledu šatů a zbrojí. I pro nové rasy.

Jeden kobold by se v Charaxssu snadno ztratil.
nwnscr001.jpg
Pokud ale měříte hodně přes tři metry, jde to těžko.
nwnscr002.jpg

Re: Galerie - tvorba

Posted: 23:18 25. Oct 2010
by Tretas
Forenhaim

Re: Galerie - tvorba

Posted: 12:39 26. Oct 2010
by LDamian
Super, BU bude mit konecne svuj domov i primo ve hre. :)

Re: Galerie - tvorba

Posted: 20:23 02. Aug 2011
by innfra
Všechno jde když se chce :twisted:
Tariel a Enseric šedý.jpg

Re: Galerie - tvorba

Posted: 17:33 08. Sep 2011
by davidsoft
Temná Osada.

Re: Galerie - tvorba

Posted: 19:19 09. Sep 2011
by davidsoft
Letovisko u Soumračného jezera v Černých horách.

Re: Galerie - tvorba

Posted: 13:52 10. Sep 2011
by zachy
davidsoft wrote:Letovisko u Soumračného jezera v Černých horách.
To vypadá jako kdyby to bylo ze zlatokopských románů Jacka Londona :D

Re: Galerie - tvorba

Posted: 11:38 22. Oct 2011
by davidsoft
Pro pobavení: Jak to dopadá, když si někdo moc hraje s modely dlaždic...

Re: Galerie - tvorba

Posted: 20:34 31. Dec 2011
by davidsoft
Okouzlující výhled na širé moře.

Re: Galerie - tvorba

Posted: 21:17 31. Dec 2011
by sendys
davidsoft wrote:Okouzlující výhled na širé moře.
libi se mi model te lodi no ve hre neprekazeji pac a jelikoz to pridava na vzhledu ... a na tahlii by to neprekazelo :)

Re: Galerie - tvorba

Posted: 10:40 01. Jan 2012
by davidsoft
sendys wrote:
davidsoft wrote:Okouzlující výhled na širé moře.
libi se mi model te lodi
Mě zrovna moc ne, dřevo mě trochu odpuzuje a plachty tam ve hře zoufale překážejí, ale kdybys ho hledal, skládá se z modelů tno01_v07_01, tno01_v07_02, tno01_v07_03 a tno01_v07_04 a tvoří skupinu "Ship 4x1" v sadě dlaždic "Castle Exterior, Rural".