Page 1 of 1
Malá technická otázka
Posted: 20:32 12. May 2008
by Skipp
Už som prišiel na to ako nastaviť fulscreen on\off ,intro on\off...
Viete mi niekto poradiť či sa dá nastaviť run on\off
Doteraz keď chcem aby moja postava kráčala ,tak ťahám tesne za ním kurzor,ale to je niekedy fakt na nič. Možno som iba opeť trochen pozadu a trebárz som si nevšimol takú funkciu že Run On\Off

tak sa potom ospravedlňujem za zbytočnú tému,možete ju hneď hodiť do koša, prosím vás ale až potom čo mi tu niekto poradí.Díky

Re: Malá technická otázka
Posted: 20:53 12. May 2008
by skarbi
Já osobně, když mi nebaví furt fržet Shift, chodim v modu hledání

Re: Malá technická otázka
Posted: 21:03 12. May 2008
by Skipp
skarbi wrote:Já osobně, když mi nebaví furt fržet Shift, chodim v modu hledání

Uff..takže shift
Díky.
Re: Malá technická otázka
Posted: 21:14 12. May 2008
by Neithan1
Skipp wrote:...
Da sa to nastavit v ovladani na akukolvek klavesnicu.. neviem presne ako to tam stoji ale je to nieco ako "jit dopredu"
Re: Malá technická otázka
Posted: 23:05 12. May 2008
by kucik
Pri pohybu krysou je to problem. Bud drzet shift, nebo mit zapnute hledani/hide.
U chuze pomoci klavesnice je mozne nabindovat na libovolnou klavesu jak beh, tak chuzi.
Re: Malá technická otázka
Posted: 07:34 13. May 2008
by steel_martin
Je to v Ovládání a Změnit nastavení kláves / Změnit "Řízený režim běh dopředu" na "Řízený režim dopředu" a je to...
skarbi wrote:Já osobně, když mi nebaví furt fržet Shift, chodim v modu hledání

Jenže nesmíš zapomenout na postavy s vrozenou Ostrostí smyslů... jenže tohle u duergarů nehrozí
