Page 1 of 4
Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 19:37 13. May 2008
by Rejty
Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 2008
Myslim, ze je na case udelat dalsi sraz, od toho posledniho uplynulo dost casu. Navrhnu par terminu, hlasujte v ankete, aby se mohla zamluvit hospoda. Sraz se bude konat v jedne z plzenskych hospudek, asi zamluvime zahradku, preci jen se blizi leto a neni nad to se ozrat venku.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 19:38 13. May 2008
by pepa48
jako vždy si tuhle akcičku nenecham ujít

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 19:39 13. May 2008
by Rejty
Ja bych rad, kdyby konecne dorazilo i slovenske osazenstvo serveru.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 19:41 13. May 2008
by photter
nj, tahej slováky do plzně

co tak nějaká morava, ať to nemaj takovou štreku ?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 19:48 13. May 2008
by igor
photter wrote:co tak nějaká morava
Morava je moc daleko

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 19:55 13. May 2008
by Aznar
photter wrote:nj, tahej slováky do plzně

co tak nějaká morava, ať to nemaj takovou štreku ?
je tu moravska vinarna
ale nemaji zahradku
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:07 13. May 2008
by kucik
Morava neni spatnej napad, obzvlast pokud by to bylo treba vicedenni. Par z nas kocar, nebo masinu ma, takze myslim, ze prijet by nebyl tak velkej problem. Plzenaci by treba taky zvedli rite.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:13 13. May 2008
by Neithan1
Tiez som tak trochu Slovak a opat navrhujem Stredovekou hospodu v Brne, do Plzne sa asi urcite tak skoro nedostanem kedze to mam trosicku od cesty, ale je to na Vas.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:20 13. May 2008
by Daanri
No niekde v strede cesty by to bolo urcite lepsie. Ako rad by som dosiel aj do Plzne, ale tam je to fakt hoooodne daleko. Take Brno by bola hodne pohoda, akurat v strede aj pre nas zo Slovenska.
EDIT: A ked tak urobit ten sraz asi najskor v sobotu, bo v piatok by sme nestihli dorazit, jedine si zobrat dovolenku. Bo cesta by nam priblizne autom mala trvat tak cca 6-7hodin.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:39 13. May 2008
by Neithan1
Daanri wrote:...
odkial preboha si ?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:49 13. May 2008
by Rejty
Hele vy chytraci, tak si naplanujte sraz v treba ve Vidni, ja ho planuju v Plzni.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:56 13. May 2008
by Daanri
No ja som zo Ziliny, ale chcel by som zobrat aj ostatnych kamosov a jeden je az z Ruzomberka. Takze vravim by to bolo narocne. Vravim, ze sa pokusime dojst aj do Plzne, len do takeho Brna by to bolo blizsie a Plzenaci by tiez mohli zdvihnut zadky z tej Plzne:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 20:58 13. May 2008
by Neithan1
ok serme nato, s marvinom sa spraskam ako prasa z krabicoveho vina aj doma.
cesta do plzne v najlepsom 7 hodin vlakom, pre danriho teda 13 - 14 hodin, tak to teda vela stastia.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 21:04 13. May 2008
by Rejty
Chytry reci ma dycky kazdej, ale stejne pak musim planovat sraz ja... A proc bych ho planoval v Brne, kdyz to mam do Plzne bliz?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08
Posted: 21:07 13. May 2008
by Neithan1
Rejty wrote:Chytry reci ma dycky kazdej, ale stejne pak musim planovat sraz ja... A proc bych ho planoval v Brne, kdyz to mam do Plzne bliz?
Prijdi teda ku nam a ja ti naplanujem taky zraz ze nato nadosmrti nezabudnes, mimochodom neviem kde vidis tie chytre reci ?