Page 1 of 1

Problem s grafikou

Posted: 13:32 14. May 2008
by Corollus
Mam strasne zly obraz, je taky akysi zrnity a celkovo nepodareny. Ked si nastavim v nastaveniach videa antialiasing vsetko je krasne vyhladene a pekne. Ale! ked po tomto ukone -nastavenie antialiasingu- pohnem panakom, opat sa mi rozzrni obraz a je hnusny a strucne povedane hranaty. Mali ste niekto podoby problem???? mam radeon 8500, athlon 2400

Re: Problem s grafikou

Posted: 13:40 14. May 2008
by kucik
LCDcko? Jenom hadam, tomuhle nehovim, ale nemuze to mit neco s V-Synchronizaci? (zkusit prepnout)

Re: Problem s grafikou

Posted: 13:58 14. May 2008
by igor
Pokud LCD, zkusit nastavit ve hře nativní rozlišení?