Page 1 of 1

Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 17:27 14. May 2008
by steel_martin
Lektvary u vetešníka v podtemnu nejdou prodávat. Jakýkoliv lektvar i ten funkční má stále cenu 1 Zl.

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 21:20 14. May 2008
by melvik
mrknu

edit: snad po resu vyreseno

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 21:31 16. May 2008
by melvik
tak sem to testoval a vypada ok, cena je zatim pro testovani navysena o 20 procent oproti nakladum

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 09:25 23. May 2008
by DenGrasse
no nevim, lektvary s 5% katalyzátorem se mi vykoupily za 3 zl, což je cena katalazátoru za neutrálních podmínek, v součtu s flaškou náklady dalece přesahujou výkup. u 15% jsem obdržel cca 6% navýšení...

PS: vetešník parecht v karathě nemá stolek.

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 09:39 23. May 2008
by Darien
Jak jsem již Melvikovi hlásil, vetešník v Ivory mi sebral lektvary při prodeji trofejí (i před avízo, že tomu už tak nebude). A lektvary vykoupil neskutečně levně, v podstatě koupil REZ + požehnání asi za 44 zlatých, což není ani polovina ceny s ohledem na katalyzátory.

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 19:12 30. May 2008
by DenGrasse
sím, sím, sem si při prodeji trofejí neuvědomil, že mám na prodej eště lektvary, vetešník mne zcela systémově okradl, zaplatil 111 zlatých za kůže, maso a 31 15% lektvarů! (přes stolek 2880 zl...)
postava je zcela ekonomicky zruinována, najde se laskavé DM, které pomlčí o mé hlouposti a refunduje mi ztracené zdroje?

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 22:24 30. May 2008
by Erkwinn
DenGrasse wrote:sím, sím, sem si při prodeji trofejí neuvědomil, že mám na prodej eště lektvary, vetešník mne zcela systémově okradl, zaplatil 111 zlatých za kůže, maso a 31 15% lektvarů! (přes stolek 2880 zl...)
postava je zcela ekonomicky zruinována, najde se laskavé DM, které pomlčí o mé hlouposti a refunduje mi ztracené zdroje?
***********

Tyjo...proč by to mělo dělat? To by byl support:)

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 22:46 30. May 2008
by DenGrasse
Erkwinn wrote:Tyjo...proč by to mělo dělat? To by byl support:)
no, protože ve výkupním skriptu je chyba, respektive bere lektvary při prodeji trofejí, což dělat nemá a dává za ně 1 zl. ačkoli mají výkupní cenu 96 zl. stačí ti to jako vysvětlení?

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 22:56 30. May 2008
by Erkwinn
DenGrasse wrote:
Erkwinn wrote:Tyjo...proč by to mělo dělat? To by byl support:)
no, protože ve výkupním skriptu je chyba, respektive bere lektvary při prodeji trofejí, což dělat nemá a dává za ně 1 zl. ačkoli mají výkupní cenu 96 zl. stačí ti to jako vysvětlení?
*******

Nojo..stačí, pravda-lektvar není trofej. :wink:

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 23:28 02. Jun 2008
by DenGrasse
vzhledem k tomu, že se nikdo z DM neozval, chci se znava zeptat: mohu požádat o pomoc s navrácením lektvarů odebraných mi při výkupu trofejí?

- nebo aspoň řekněte že ne-

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 10:39 03. Jun 2008
by Rejty
Lektvary ti vratit nemuzeme, nejsou v palete.

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 10:41 03. Jun 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Lektvary ti vratit nemuzeme, nejsou v palete.
rozumim. je možné získat za ně tedy finance, které bych obdržel při standardním způsobu prodeje (přes stolek)?

EDIT: nebo aspoň ty katalyzátory, esli ty v paletě jsou. vyrobím si nové.

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 11:53 03. Jun 2008
by Rejty
Jo, ale nevim kolik staly.

Re: Alchymie - nelze prodat lektvary

Posted: 12:22 03. Jun 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Jo, ale nevim kolik staly.
vykupujou se obvykle za 96 kus, x31 = 2976 zl.
nevím ovšem, jestli je to fixní cena, nebo jsou v tom nějaké proměnné, to bude vědět superveverka.