Herní čas
Posted: 21:18 15. May 2008
Nebylo by možné dát buď přímo do hry(duše bytosti), nebo externě třeba na forum současný herní čas? Vypočítávat to od spuštění je celkem nepraktické...
Spíš by se měl přejmenovat na megabordelphotter wrote:však máme ten nanobordel dole akorát mu schází scriptík