Page 1 of 1

Herní čas

Posted: 21:18 15. May 2008
by steel_martin
Nebylo by možné dát buď přímo do hry(duše bytosti), nebo externě třeba na forum současný herní čas? Vypočítávat to od spuštění je celkem nepraktické...

Re: Herní čas

Posted: 23:00 15. May 2008
by kucik
Datum? Jo, udelame nejaky hodiny.

Re: Herní čas

Posted: 23:13 15. May 2008
by photter
však máme ten nanobordel dole akorát mu schází scriptík ;)

Re: Herní čas

Posted: 10:14 16. May 2008
by steel_martin
photter wrote:však máme ten nanobordel dole akorát mu schází scriptík ;)
Spíš by se měl přejmenovat na megabordel :lol: I když teď je to rozhodně mnohem lepší :)