Page 1 of 1

Doly nedoly v Tartenu

Posted: 22:45 15. May 2008
by Phantorris
Chtěl bych se zeptat, jestli je chyba nebo jestli je to záměr(pravděpodobně kvůli ještě neběžícimu kraftu), že v Tartenských dolech nejdou těžit horniny. Jenom mě to zarazilo, protože uhlí v jeskyni jezveců v Ivorskym lesíku těžit jde(nebo aspoň šlo), ale v Tartenu nejde těžit ani to uhlí.


EDIT: Takže to už nejde ani u jezevců, takže to je asi záměr