Page 1 of 4
Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 13:48 16. May 2008
by LDamian
Nejspíš mi tu někdo napíše, že jsem jen málo trpělivý, ale...
mám pocit, že se mi občas zasekává růst stahování. Například dnes jsem ho chtěl speciálně trénovat, abych měl nějaké peníze konečně.
Vosy
hadi
jezevci
brouci
celá jeskyně vlků
staré harpyje
etercapové
jezevci...
(nějací hráči co jsem cestou potkal

)
No odhadem výrazně víc než stovka pokusů, z toho úspěšných víc než třicet - jen z poslední části výpravy na vlky a ettercapy jsem měl 18 kůží a 8 žláz. Skill se ani nepohnul.
Takže mne zajímá, zda je to skutečně jen náhoda nebo zda se to občas seká a mám relogovat (či dělat něco jiného), zda dělám něco špatně či je tam třeba omezení na růst skillu za čas...
Mám stahování 30.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 13:52 16. May 2008
by DenGrasse
už mě to taky napadlo, stahuju sice málo, ale skill 1,2 není mnoho - posledních dvacet úspěchů se nehnul...
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 18:36 16. May 2008
by LDamian
Po restartu zacalo zase nabihat.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 08:32 17. May 2008
by danielfojt
LDamian wrote:Po restartu zacalo zase nabihat.
někdy se to stává zazil to asi kazdy ze proste stahujes ale ono se to nehne,myslim ze relog pomuze..
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 14:03 18. May 2008
by Freddy
Stahování i Sběr funguje nyní pouze třikrát, Tedy po třetím uspěšném zobrazení zvýšení skillu v procentech je utrum. A je jedno kolik člověk stáhne nebo sebere , mám stahování kolem tří procent a měl by se mě zvyšovat celkem rapidně.
Takže pouze třikrát zobrazení zvýšení skillu ,je jedno Sběr nebo Stahování a je konec.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 14:27 18. May 2008
by LDamian
Freddy wrote:Stahování i Sběr funguje nyní pouze třikrát, Tedy po třetím uspěšném zobrazení zvýšení skillu v procentech je utrum. A je jedno kolik člověk stáhne nebo sebere , mám stahování kolem tří procent a měl by se mě zvyšovat celkem rapidně.
Takže pouze třikrát zobrazení zvýšení skillu ,je jedno Sběr nebo Stahování a je konec.
To jsou oficiální informace?

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 16:41 18. May 2008
by Freddy
Takhle to funguje u mé postavy , nejsem členem teamu

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 12:02 19. May 2008
by melvik
tak sem to ted zkousel a v poho sem zvysil 5x , muzete este zkusit ?
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 14:26 19. May 2008
by Morendred
To je pravda, 3x neni maximum. Me se to povedlo i o 7x, ale ne pokazde. Potom se neco stane nevim co a nezvysuje se az do restartu, ani relog nepomuze. Po restartu to zase chvilku jde v pohode.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 14:34 19. May 2008
by DenGrasse
u mně se stahování nezlepšilo, mám pořád 1,2 a žádný úspěšný pokus nepomáhá... už si po třiceti případech.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 17:05 19. May 2008
by melvik
jen tak zkusmo, si dejte pauzu mezi jednotlivim stahovanim cca 10 - 12 sec. Ataky mejte na pameti ze od cca 50 procent uz se zdaleka ne u kazdeho stahovani to zvysi
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 18:05 19. May 2008
by LDamian
melvik wrote:jen tak zkusmo, si dejte pauzu mezi jednotlivim stahovanim cca 10 - 12 sec. Ataky mejte na pameti ze od cca 50 procent uz se zdaleka ne u kazdeho stahovani to zvysi
Od zalozeni tohoto topicu se mi stahovani zvedlo zhruba o procento a kousek az dve procenta (na 30 neco procent). Pricemz zvirata jsou jednim z mych hlavnich cilu a hral jsem temer cele dny, takze jsem nabral asi 8 tisic expu... Take jsem dosel k tomu, ze stahovani mi !obcas) nabiha chvili , tehdy je to zlepseni temer po kazdem uspechu a potom nahle stop a uz ani tuk. Takhle to budu trenovat hmmm roky.
To s tou pauzou zkusim.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 18:14 19. May 2008
by Erkwinn
Aha, tak tohodle topicu jsem si nevšiml..tím se omlouvám, že jsem založil jinej...zase ho můžete zrušit.
U mé postavičky jsem nepopojel se skillem ještě vůbec a to se tomu věnuju od začátku...a už mám 4lvl. Hmm, chtělo by to opravit.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 18:51 19. May 2008
by Krata
mě se nejenže daří stahovat ale se i často skill zvedá.. za jeden den sem nahrabal 3.2 bodů.. nebo tak nějak.. byl to dlouhej den, nejsem žádnej creeper

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:32 19. May 2008
by Erkwinn
Tak tomu nerozumím, proč mě se ještě neposunul ani o desetinu procenta a jsem pořád na nule.
Už alespon přes stovku pokusů a z toho minimálně 30 úspěšných.
Stahoval sem i před a po restartu...i po relogu a nic.
