Page 1 of 3

Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 11:41 19. May 2008
by kucik
Jelikoz se rozjela zajimava diskuze o upravach zbrani, myslim, ze by bylo zajimave zjistit, jake zbrane jsou nejpouzivanejsi a jsou-li nejake naprosto nevyuzite.

Vyberte tri zbrane, ktere V SOUCASNOSTI pouzivate nejvice.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 11:43 19. May 2008
by steel_martin
V anketě lze označit pouze jednu možnost.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 11:45 19. May 2008
by photter
opraveno nastavení ankety na tři možnosti, můžete hlasovat

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 11:46 19. May 2008
by kucik
Vole, nesahej mi do toho pod rukama. :P To delalo hovadiny. Ale uz to fungiruje. :D

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 11:47 19. May 2008
by photter
možná bys měl kuciku upřesnit, jestli myslíš s aktuální postavou nebo všobecně, já teď hraju postavu pro mě dost atypickou a oblíbený zbraně mám jinačí, než zrovna používám

nj, taky sem chtěl bejt jednou rychlejší :mrgreen:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 12:01 19. May 2008
by Theogil I
photter wrote:možná bys měl kuciku upřesnit, jestli myslíš s aktuální postavou nebo všobecně, já teď hraju postavu pro mě dost atypickou a oblíbený zbraně mám jinačí, než zrovna používám

nj, taky sem chtěl bejt jednou rychlejší :mrgreen:
Tohle je důležité .... budu to brát obecně na postavičky jež jsem kdy hrál ... mezi nimi jsou ale ti dva trpoši na Thalii dost exoti :lol:
- bastard
- trpasličí sekera
- rapier
- válečné kladivo

označené jsem zatrhl

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 12:03 19. May 2008
by Krata
Já sem vždycky pro každou postavu vybral nějakou zbran.. ted u kněžky vede dlouhej meč, kukri a bič :)

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 12:15 19. May 2008
by kucik
Zajima ma prave aktualni stav.

Ja taky hraval driv s jinejma zbranema, ale oznacil jsem to, co pouzivam aktualne. Preformuloval bych otazku, ale asi by to smazlo odpovedi.
Tri moznasti jsou tam proto, protoze 4. zbran uz mi prisla jako dost malo pouzivana.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 12:31 19. May 2008
by igor
Dal jsem beze zbraně, protože sem mnich. Těžko říct, u zloděje myslim vítězí krátkej meč... ale třeba u paladina sem používal velký kladivo, protože se mi prostě líbilo. Někdo holt používá horší zbraň protože je to RP (zrovna kladivo bylo docela good) a jinej na to prdí a bere tu nejsilnější. To je právě otázka :) Zase třeba některej hráč by si vzal pro RP zbraň která se k němu hodí, ať by měla statistiky jakýkoliv. Takže je ta anketa taková nejednoznačná bych řek. Ale průzkum zajímavej :)

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 12:38 19. May 2008
by danielfojt
igor wrote:Dal jsem beze zbraně, protože sem mnich. Těžko říct, u zloděje myslim vítězí krátkej meč... ale třeba u paladina sem používal velký kladivo, protože se mi prostě líbilo. Někdo holt používá horší zbraň protože je to RP (zrovna kladivo bylo docela good) a jinej na to prdí a bere tu nejsilnější. To je právě otázka :) Zase třeba některej hráč by si vzal pro RP zbraň která se k němu hodí, ať by měla statistiky jakýkoliv. Takže je ta anketa taková nejednoznačná bych řek. Ale průzkum zajímavej :)
musim se podtohleto podepsat,me se taky proste bojovnik s dlouhym mecem libi a proto ho mam ,jiste bych mohl byt jako ostatni mlaticky a vzit si nekterou obouruc,ale proste se me to tak libi...

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 12:58 19. May 2008
by melvik
no vono jde taky o AC :) se stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:00 19. May 2008
by Rejty
Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:02 19. May 2008
by photter
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:02 19. May 2008
by LDamian
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
Koukam, taky mas dnes naladu na vtipkovani a rypani co? :)

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:05 19. May 2008
by photter
melvik wrote:no vono jde taky o AC :) se stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem z každou pavézou
11 je správně a 13 pokud počítáš artefakty