Page 1 of 1
Vylepšený sražení...
Posted: 20:26 19. May 2008
by hrusi
Měl bych dotaz na Vylepšený sražení kdo to mu rozumí

Re: Vylepšený sražení...
Posted: 20:33 19. May 2008
by hrusi
Měl bych takovej větší problém s vylepšeným sražením...
Nenabízí se mi v možnostech pro další feat a docela mě to deptá i když si myslim, že mam všechny potřebný featy a vlastnosti...
-sražení
Co ještě potřebuju pomoct

Re: Vylepšený sražení...
Posted: 20:36 19. May 2008
by igor
Předpoklady: Int 13, BAB +7 (základní útočnej bonus), Sražení
Re: Vylepšený sražení...
Posted: 20:49 19. May 2008
by photter
naučte se používat nwnwiki, je to nekonečnej zdroj infornací a tipů
vylepšený sražení konkrétně tady :
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_knockdown
Re: Vylepšený sražení...
Posted: 21:00 19. May 2008
by melvik
zaverem bych to videl na to ze mas blbyho trpose

Re: Vylepšený sražení...
Posted: 22:21 19. May 2008
by hrusi
Re: Vylepšený sražení...
Posted: 00:17 20. May 2008
by Sorrow
Tak co chces taky od smouhy, s int. 13 by se treba naucil cist
