Page 1 of 3
Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:02 19. May 2008
by Rejty
Uz se mi kvuli tomu ozvalo vic lidi, tak bych rad znal nazor vetsiny na restarty. Klidne k tomu napiste pripominky a navrhy...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:04 19. May 2008
by photter
podle mě je eště brzo soudit
server to zdá se dává ale zas tu nebyl žádnej mimorádnej nápor...ani nevim, kdy sou teď restarty

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:05 19. May 2008
by Rejty
Restary jsou ted 2* denne - ve 2:00 a 14:00.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:10 19. May 2008
by DenGrasse
nepozoruju žádný změny
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:10 19. May 2008
by igor
Mě je to taknějak jedno... ale bylo docela zažitý řikat třeba "sejdem se po resu", když byl člověk kdekoliv a kouknul se na hodiny a bylo před šestou tak sem si vždycky řek: zrovna bude res

Ale jinak je mi to fuk.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:12 19. May 2008
by Zyga
a podle nekterejch informaci v deset

, jinak taky zatim nevidim zadnou zmenu
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:22 19. May 2008
by Erkwinn
Restarty mi přijdou v pohodě. Žádný lagy jsem nezaznamenal.A časy v kterých proběhnou jsou mi celkem ukradený.Dobrý, dobrý..

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:24 19. May 2008
by RES
Ja hlasoval tri restarty jako zastara jednak je spousta hracu na to naucena a ten cas restartu co driv slapal nevim ale nikomu asi moc nevadil.Zadalsi protoze za cas tu bude dalsi humduk na foru jak neni kam chodit ze je kazdej dung mrtvej pac je malo restartu a to same s vecma v obchode myslim si ze tri restarty je ok tot muj nazor.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:25 19. May 2008
by Neithan1
suhlasim s RESom, aj ked som hlasoval "je mi to jedno" teraz by som to zmenil.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:27 19. May 2008
by Rejty
Me jeste napadlo zmenit cas tech dvou restartu na 6:00 a 18:00 - ten vecerni byl takovej tradicni a hraci si dosli treba na zachod, cigaro, veceri.

Navic je to takova ,,obnova" dungeonu na vecerni vypravy. Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:30 19. May 2008
by Zyga
Rejty wrote:Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Este ze tak, jinak bych moh rovnou prodat postel me to prave pride jako jeho hlavni smysl
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:31 19. May 2008
by igor
Rejty wrote:Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Ty z nás chceš udělat závisláky co, prej "rušivej"

Ba právě naopak, noční restart ti říkal, že je čas jít spát

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:38 19. May 2008
by melvik
no nejak se to zakriklo

servik se v 22:18 nejak zasek a v 22:30 sem Thalku rads resnul
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:49 19. May 2008
by nomis_b
Ja mel stare tri restarty rad... presne jak se tady rika.. kvuli pauzam na jidlo a tak.)To novy neni spatny, ale je to min bossu, min veci v obchode, ale hlavni veci sou asi lagy a tech sem si jeste nejak vyrazen nevsiml. Proto rikam je mi to jedno, ale kdyby to melo pak casem diky tomu vice lagovat, byl bych radsi spatky pro tri.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 22:56 19. May 2008
by Darien