Page 1 of 1
Výběr přítelíčka
Posted: 22:54 19. May 2008
by Darien
Jen bych rád připomněl, že, pokud mne zraky neklamaly, tak při změně levelu a výběru přítelíčka stále bezchybně fungují jen zobrazení defaultních NPC lítým vlkem konče a ten prima výběr, co následuje, už nemá správně zobrazované aktuální staty, které získá, pokud si ho hráč vybere.
TAké si nejsem jist, zda funguje ten interface - dialog s odvoláním přítelíčka, tak jak funguje u defaultních přátel.
Re: Výběr přítelíčka
Posted: 14:48 20. May 2008
by kucik
Darien wrote:
TAké si nejsem jist, zda funguje ten interface - dialog s odvoláním přítelíčka, tak jak funguje u defaultních přátel.
To znamena co? Ze's to zkousel a nefunguje to, nebo ze's to nezkousel a mas vnuknuti, ze to nefunguje?

Re: Výběr přítelíčka
Posted: 16:05 20. May 2008
by Darien
kucik wrote:Darien wrote:
TAké si nejsem jist, zda funguje ten interface - dialog s odvoláním přítelíčka, tak jak funguje u defaultních přátel.
To znamena co? Ze's to zkousel a nefunguje to, nebo ze's to nezkousel a mas vnuknuti, ze to nefunguje?

Že když jsem to zkoušel dřív, tak nefungoval. A ted při výběru peta nefungovaly ty popisky, tak se raději rovnou takhle ptám, nebo uvažuji, že asi nefunguje ani ta věc s tím související:)
Re: Výběr přítelíčka
Posted: 22:45 20. May 2008
by nomis_b
popisky nefunguji, ale odvolavani funguje.
Re: Výběr přítelíčka
Posted: 21:40 23. May 2008
by Sorrow
Jeste takovejch lidi co reagujou pred vyzkousenim vic a vic a ...
At je co cist.
Re: Výběr přítelíčka
Posted: 17:03 24. May 2008
by Darien
Sorrow wrote:Jeste takovejch lidi co reagujou pred vyzkousenim vic a vic a ...
At je co cist.
Možná by si vaše veličenstvo Sorrow První, řečený Věčně nasraný, mohlo všimnouti, že první, delší a podstatnější část mého příspěvku ozkoušena byla a je platná. Ta druhá byla pouze dotazovací.