Page 1 of 1

Aktualizace webu

Posted: 09:13 20. May 2008
by nomis_b
Hele ne ze bych byl stoural ale na webu sou dost stare informace, nektere tam chybi a tak. Muj spolubydla mne ale upozornil na asi nejvetsi chybu:

Rasy, subrasy

* Je zakazano hrat jakoukoliv jinou rasu nez zakladni (clovek, pulcik, pulelf, trpaslik, pulork, gnom ci elf) bez svoleni DM. Postavy ras typu pul-demon, pul-drak, upir, drow, duergar budou bez milosti mazany a nebo se s nimi RP nalozi - napr. popravou, upalenim atd.


Ale je jich tam vic... napr pocet mest, to ze se da hrat za mlzne ostrovy..
mne se ta visaz webu a styl libi. To menit nechci, ale chtelo by to opravdu trosku aktualizovat obsah.

Re: Aktualizace webu

Posted: 11:10 20. May 2008
by Rejty
Nechces se do toho pustit? Igor te zauci. :mrgreen:

Re: Aktualizace webu

Posted: 12:10 20. May 2008
by nomis_b
hezky.. no mam ted praci s teba obchodnickyma qestama... a az budou, tak uz mam na rade Photterovsky podtemnacky NPCcka.. ale mate stejen stesti, ze uz mi zbyva jen jedna zkouska a letos nejedu na stypko.. jinak by to byla jina :lol:

Re: Aktualizace webu

Posted: 14:14 20. May 2008
by kucik
Igore, koukej makat. :twisted:

Re: Aktualizace webu

Posted: 14:24 20. May 2008
by igor
kucik wrote:Igore, koukej makat. :twisted:
se teď vzorně učim, možná pak (po zkouškovym)

Re: Aktualizace webu

Posted: 14:39 20. May 2008
by igor
Zároveň jestli je tu někdo kdo dělá do designu tak může zkusit udělat grafickej návrh webu, když už se to bude předělávat. Systém správy současnýho webu je katastrofální, takže se to bude stejně celý překopávat.

Re: Aktualizace webu

Posted: 15:01 20. May 2008
by photter
já mám někde obrázek krmení pavoučků svázanejma lidičkama, hodilo by se to ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Aktualizace webu

Posted: 17:13 20. May 2008
by Daanri
No na ten design noveho webu by som mozno niekoho mal, se ti pak ozvu a mozno nieco vymyslime. :wink:

Re: Aktualizace webu

Posted: 17:46 20. May 2008
by Žorž
Co se toho samého týče, kámoš se grafikou taky výrazně zabývá...a poslední dobou slušně postupuje.

I když.... vůbec nemohu zaručit, že bude mít zrovna teď čas na Thalii. Ani nevím, jestli by to udělal zadarmo. A hlavně mám dojem, že jeho styl úplně neodpovídá fantasy světu. Vlastně nemohu říct v prospěch jeho práce vůbec nic kromě toho, že na trikách a školním časopisu nám to vyhovuje ;)....no co, tak mu sem aspoň hodím reklamu :D : http://www.garcy.net

I když je nepravděpodobné, že by se zrovna jeho design ujal. Ale co my víme.

Re: Aktualizace webu

Posted: 17:48 20. May 2008
by Daanri
No ja uz nato zlanaril pritelkyni. Studuje reklamu a graficky design jej vcelku ide si myslim. Akurat robila aj nake navrhy na weby a konci jej teraz skuskove takze casu by nato aj mat mala. Takze mozno by z toho nieco byt mohlo, urobi naky navrhy a uvidime ako sa to bude pozdavat. :wink: