Page 1 of 7
Poslední věty před smrtí
Posted: 11:34 20. May 2008
by Krata
Otrok: paní, už více krunýřů štírů neunesu..
Kněžka: hmm.. doře, schovej je tady, až ulovíme matku těch štírů tak se pro ně vrátíme
Otrok: ano paní..
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 12:17 20. May 2008
by Neithan1
Sigurd : navrhuju frontalni utok
Art : *prikyvne*
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:18 23. May 2008
by nomis_b
*zazvoni zvonek*
*premysli* pujud jen tady do rozku tam mne potvory nenajdou...
*otvira dvere prichozimu a vzapeti slysi smrt sve postavy*
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:27 23. May 2008
by DenGrasse
*nad kotlem*
ještě přidáme tohle
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:16 23. May 2008
by Žorž
//afk
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 17:49 23. May 2008
by Krata
Nomis: Zkoušel sem vyvolávání, nějak se mi to nepovedlo a ted tady je asi 10 mantikor
Krata: tak neblbni, proto nevyvolávám co neumim
Nomis: zkusim je odlákat..
Nomis: KRUCI!!
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 18:57 23. May 2008
by xyz
Duergaský mág: ,,Už nemám kouzla, radši se vrátíme.,,
Duergar: ,,Počkej tady, jen doběhnu vybrat ty truhly...,,
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 18:08 05. Aug 2008
by fuxxo
V majáku:
Lilienn Wood: este par kuzel a ideme na toho Alchymstu... *pokracuje v kuzleni*
Sucelus: sakra kde sa tu vzal ten Alchymista?
Esstariol: aaaaaa
Sucelus: *na ceste do Karathy* sakra ale su tazky...
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:25 19. Oct 2008
by orcbutcher
Už je téměř mrtev...
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 19:01 19. Oct 2008
by Jeanes
Co to žvatlal Ravagorn? Když včera s Garettem vybíral včelí úl?
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 20:18 19. Oct 2008
by Skipp
"Tahnete spet do tmy..."
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:06 19. Oct 2008
by Krata
družina před dveřma s pastí
Zloděj: puste mě k tomu, v tomhle jsem specialista..
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 07:17 20. Oct 2008
by Theogil I
Zapomenutý chrám, dva drpaslíci před vstupem do 2 patra.
Boendal: odemči to a odpasti
Boindil: hotovo, běž první
Boendal: tři upíři a upírka hned u přechodu
Boindil: to bude mas .....................
Podsvětí:
Boindil: tě pic ksindel ani nevíš jak moc nerad tě vidím a ano chci se vrátit mezi živé tak mě moc nes.r
A z toho vyplývá: z jezevců, psů a vlků se stává na věky ohrožený druh, jež by měl být zapsán do červené knihy ohrožených tvoru, protože na nich si teď zase půl roku budu chladit žáhu abych dohnal ztrátu a lvl.

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 01:53 21. Oct 2008
by Skipp
Nočný záťah na nemrtvých v prahvozde
[křik] Server bude restartovan za 30 minut
Sigurd:[pověz] jeden je tu zaseknutý..moment
Sigurd:[pověz] Už ide
Sinta: [pověz]
Sigurd:[pověz] Odlakaj ho od prechodu
Sigurd: Sakra
Sigurd:[pověz] dohajzlu
Sinta: [pověz] Ku..a
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 19:11 23. Oct 2008
by Prometheus
Expedicia na severe
Lilien Wood: Dufam ze tam neni drak
Amywiel Luelven: Draaaaak.....