Page 1 of 4

smrt a oživení

Posted: 13:20 20. May 2008
by danielfojt
tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...

Re: smrt a oživení

Posted: 13:23 20. May 2008
by melvik
pokud jsou penize pak je nejmensi ztrate XP oziveni v chramu, nasleduje klericke vzkriseni a posledni je klericke oziv mrtveho.
Nejhur vyjde projiti pres dabla.

Pri ztrate XP se postave ubiraji jen bojove XP. Tudiz smrt zlepsuje pomer bojove / nebojove XP.

Re: smrt a oživení

Posted: 13:30 20. May 2008
by photter
původně se přemejšlelo, že budeme postavám za smrt expy naopak přidávat ale je to zneužitelný :lol:

Re: smrt a oživení

Posted: 13:30 20. May 2008
by Sorrow
danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
Mozna by pomohlo misto tech do pr... si poradne precist informace o svete a systemech nez tu hned hulakat.
Myslim ze je to tam dost jednoduse popsane aby to pochopil i nekdo jako TY.

Re: smrt a oživení

Posted: 13:31 20. May 2008
by danielfojt
melvik wrote:pokud jsou penize pak je nejmensi ztrate XP oziveni v chramu, nasleduje klericke vzkriseni a posledni je klericke oziv mrtveho.
Nejhur vyjde projiti pres dabla.

Pri ztrate XP se postave ubiraji jen bojove XP. Tudiz smrt zlepsuje pomer bojove / nebojove XP.
aha tak to potom to kouzlo je k nicemu to je dobre vedet kazdy si radeji zaplati nez by se pachtil zpet pri tak velke ztrate xp....

Re: smrt a oživení

Posted: 13:32 20. May 2008
by danielfojt
Myslim ze je to tam dost jednoduse popsane aby to pochopil i nekdo jako TY.[/quote]

hele tak to si odpust,ja bohužel nehraju klerika tak nevim proc bych mel tyhle veci procitat,a pro priste si odpust ty narazky :D

Re: smrt a oživení

Posted: 13:36 20. May 2008
by melvik
on asi sorrow narazel na to, ze sis to neprecetl a rozcilujes se tu defakto na nas ze to nevis :)

Re: smrt a oživení

Posted: 13:42 20. May 2008
by melvik
na druhou stranu smrt cloveka trosku vykoleji, takze co sme si to sme si. A ano urcite pokud jsou penize je nejlepsi hledat zkusenou pomoc vyssich knezi v chramech.

Re: smrt a oživení

Posted: 13:52 20. May 2008
by danielfojt
melvik wrote:na druhou stranu smrt cloveka trosku vykoleji, takze co sme si to sme si. A ano urcite pokud jsou penize je nejlepsi hledat zkusenou pomoc vyssich knezi v chramech.
no jo uz jsem klidnejsi,ale ona ta ztrata xp hrozne zaboli :(

Re: smrt a oživení

Posted: 13:54 20. May 2008
by Zyga
danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
velice jednoduchy, kdyby te neozivila, prisel bys vo nakejch 6000. uz chapes jakej to ma smysl?

Re: smrt a oživení

Posted: 13:55 20. May 2008
by danielfojt
Zyga wrote:
danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
velice jednoduchy, kdyby te neozivila, prisel bys vo nakejch 6000. uz chapes jakej to ma smysl?
jenze ty jsi tak trasne chytry ze ja si pripadam jako debilek proti tobe,ja nevedel ze to takhle klesne,kdybych to vedel donesli by me do mesta k mnichovi,takze klidek...

Re: smrt a oživení

Posted: 13:58 20. May 2008
by Rejty
Mas cist forum, neznalost neomlouva...

Re: smrt a oživení

Posted: 14:02 20. May 2008
by kucik
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=793

A jen tak naokraj. Nekrisi mnich, ale knez.

Re: smrt a oživení

Posted: 14:41 20. May 2008
by Jachym
Já se omlouvám , za to mohu já , ano já to četl ale už hned v lednu a teď jsem neměl čas to znovu pročíst, myslel jsem si že to bude ztráta tak 1-2% .
Zároveň si myslím že toto nastavení je chybné a zbytečně přísné. Nejde o klerika ale o lidi na serveru. Přemýšlím o tom že udělám o tom anketu - toto téma je totiž nevyčerpatelné a mám v hlavě asi 10 DESET argumentů proč to nějak změnit.
Například Menhiri už jen sedí nebo chodí a kecá popřípadě loví bezpečnou zvěř.
při ztratě 6250 expů by totiž doháněla ztrátu 12-14 dní tak na to tedy kašlu
v životě také nelezu tam kde mohu snadno umřít.

Re: smrt a oživení

Posted: 14:46 20. May 2008
by igor
Jachym wrote:...
Já sem třeba skoro na 14. lvlu a chcíp sem zatim jenom jednou kvůli blbýmu duergarovi :twisted:
Holt nesmíš tolik riskovat a včas poznat kdy jde do tuhýho.
Btw. jestli budeš dělat anketu, která se určitě zvrhne ve flejm kterej už tu byl, tak krom 10ti důvodů proč to změnit napiš taky konkrétně JAK to změnit ;)