Page 1 of 1
kožešník v karathě
Posted: 10:10 21. May 2008
by DenGrasse
při nabídce v menu: prodám ti všechny trofeje
odebral nejen kůže, ale i syrové maso
a ampuli s odvarem (tuším REZ).....
PS: zaplatil žalostně málo

Re: kožešník v karathě
Posted: 10:21 21. May 2008
by kucik
To je dano tim, ze vlastne vsichni vykupujou vsechno a lektary se ted daji prodavat u vetesniku. Teoreticky by se dalo dalo udelat, ze by mel kazdej seznam toho, co vykupuje. Bylo by to ale dost pracny, tak kdyby semelvikovi chtelo...

Re: kožešník v karathě
Posted: 10:35 21. May 2008
by DenGrasse
no měl sem u sebe víc ampulí a lektvarů, ale vzal mi jen tuhle jednu (nevidim do toho, ale řek bych, že název předmětu se shoduje s identifikátorem výkupního skriptu)
Re: kožešník v karathě
Posted: 11:42 21. May 2008
by melvik
lektvary sem dal at se prodavaj pres stolek

pres prodat vse by se prodat nemely. Uz to chvilku bylo na serviku, pak zas ne a ted od 14 to zas bude.
Re: kožešník v karathě
Posted: 18:33 21. May 2008
by Darien
Jéééé, tohle by mohla být odpověď na tu mou otázku na icq - kam mi kua zmizely moje lektvary!!!
aháá:)
