Page 1 of 3
Vaše příspěvky...
Posted: 10:21 22. May 2008
by Rejty
Lidi proboha, čtěte si po sobě ty vaše příspěvky. Dyť je to hrozný, někdo má hrubice i v nadpisu... Základní školu má snad každej, kdo to po vás má číst...
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 10:31 22. May 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Lidi proboha, čtěte si po sobě ty vaše příspěvky. Dyť je to hrozný, někdo má hrubice i v nadpisu... Základní školu má snad každej, kdo to po vás má číst...
Když m
y za to nemůžeme ... některé věci neopraví ani všemocný Word.

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 10:36 22. May 2008
by Darien
No, tak tady mi Rejty mluví naprosto z duše....

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 10:37 22. May 2008
by Aznar
ja uz jsem na tohle rezignoval
ale uznavam, ze chyby v nadpisu je trochu moc

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 10:40 22. May 2008
by Krata
Tak to opravujte a dávejte za to známky.. kdo bude mít nejlepší známku dostane novej lvl zadara

, to by byla spisovnost
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 10:41 22. May 2008
by Rejty
O spisovnost nejde... To nemusime opravovat, dyt to bije do oci.
Za to by se mely levely spis strhavat.
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 11:14 22. May 2008
by Neithan1
UOU dalsie smrtelne dolezite tema ?
A kto ma taku hrubku v nadpise ? Ja tiez pisem s chybami a casto vidim chyby aj v inych textoch, ale podstatny je hlavne obsah nie ?
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 11:23 22. May 2008
by Aznar
v textu taky obcas (no spis docela casto) najdes pekny perly, ale v nadpisu to je proste vic na ocich

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 11:52 22. May 2008
by Darien
Neithan1 wrote:UOU dalsie smrtelne dolezite tema ?
A kto ma taku hrubku v nadpise ? Ja tiez pisem s chybami a casto vidim chyby aj v inych textoch, ale podstatny je hlavne obsah nie ?
No právě, důležitej je obsah, tak už radši nic nepiš

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 11:58 22. May 2008
by Neithan1
ozval sa tvorca zmysluplnych odpovedi
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 12:04 22. May 2008
by Darien

takový jsem já

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 12:13 22. May 2008
by Neithan1
Darien wrote:
takový jsem já

Kedze moj prispevok bol ironicky, predpokladam ze aj ten tvoj je.

Re: Vaše příspěvky...
Posted: 12:22 22. May 2008
by kucik
Obcas se nejaka ta hrubka prekousne, ale nekdy je to vazne uz k placi. Casto se taky uklepnu a kdyz si to po sobe ctu, docela se zdesim, to se proste stane kazdymu ale neco je vazne extrem.
Kolikrat tady narazim na post, z kteryho proste nedokazu dekodovat, co tim ten clovek chtel rict. Ze souvislosti ani kolikrat nepoznam, ktere slovo chtel dotycny puvodne napsat, nebo casteji nepoznam, ke ktere vete slovo patri. Kolikrat to muze i uplne obratit vyznam sdeleni.
Jednoduse: Podstatny je hlavne obsah, ale pokud se k tomu obsahu skrz formu nemuzu prokousat, tak je to na <|>.
Sam jsem z jazyka vzdycky prolejzal s odrenejma usima, takze asi nemam moc co nadavat, ale ono mi to proste nekdy neda.
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 12:26 22. May 2008
by Neithan1
Tak to je jasne, ale v takom pripade uz nejde o chyby, ale o demenciu autora.
A mozme to riesit v dalsom vlakne : ludska demencia
Re: Vaše příspěvky...
Posted: 12:48 22. May 2008
by DenGrasse
Máte zájem o zrychlené kursy gramatiky?
Kontaktujte naši agenturu!
Vše zdarma!
Zvláštní bonus!
Na závěr (přeškrtnuto) začátek kurzu prohlídka jeskyně stříbrného draka!