Page 1 of 1

Radilové v Hagolskym klanu

Posted: 20:50 23. May 2008
by skarbi
V Sídle Klanu Hromové sekery jsou dvě křesla, pro prvního a druhého Radila. Ale jsou tam dva Radilové, kteří sou druzí :)
Ten co je ve svatyni, ten má asi jméno v pořádku, ale ten co sedí na křeslě prvního má ve jméně Druhý :)

Tak teď sem krásně zamotaně popsal uplně triviální problém :D Jinak vím, že to není nic extra, ale až třeba bude čas :wink:

Re: Radilové v Hagolskym klanu

Posted: 21:01 23. May 2008
by photter
kouknu na to, az bude cas

Re: Radilové v Hagolskym klanu

Posted: 21:35 23. May 2008
by Sorrow
To je ode mne.Ja to mel hotove ale Rejty mne premluvil abych dal jednoho do te svatyne a pak kdyz sem to predelaval, tak sem to zrejme popletl.
Prkotina ale omlouvam se.

Re: Radilové v Hagolskym klanu

Posted: 22:55 23. May 2008
by skarbi
Ne, v poho...jak řikam je to blbina, ale jenom sem na to dneska přišel..