Page 1 of 1
Zapletení od ethercapa
Posted: 13:48 24. May 2008
by photter
penalta do AC se donekonečna kumuluje (klidně do zápornejch čísel) a zůstává na postavě pořád nebo dokud si nepřehodí určitý itemy - pokud vím tak chrániče nebo prsten
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 13:50 24. May 2008
by pepa48
myslim že zatim pomůže i relog
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 13:58 24. May 2008
by photter
v boji ?
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 14:57 24. May 2008
by pepa48
po boji.. protože mam takovej dojem že někdy ta penalizace zůstane (je možný že vždycky)
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 16:27 24. May 2008
by photter
po boji, když se ti to stane, to za tebe vyřeší rohatej, s AC -3 toho moc neubojuješ
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 12:20 26. May 2008
by Sorrow
Jo, to dela ta pavucina, ja bud delal relog po boji a nebo znovu nabehnuti do pavuciny pri boji.Nejak se to prebijelo.
Ale tohle se mi stavalo myslim uz i na A2...
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 12:21 26. May 2008
by Rejty
Je to BIOBUG...
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 12:23 26. May 2008
by Krata
Vono když seš po boji v pekle tak už tě relog nezajímá

Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 12:23 26. May 2008
by Sorrow
Takze zase jeden bioprodukt
Se mame, ze nekdo pecuje o nase zdravi.
Re: Zapletení od ethercapa
Posted: 19:20 27. May 2008
by xyz
Stává se to, vždy mi pomohl relog.