Uboci (upati, predhuri) Krynskych hor je stary hermanek, kde po kliknuti je normalne jedna kvetinka - zadny sber. Je to lokalita, kterou se prochazi z Alansijskych hor smerem do Krynskych hor.
Re: Stary hermanek
Posted: 22:44 04. Jun 2008
by kaz
Sice to neni hermanek ale je to tentyz problem:
Mapa- Zelene vrsky-vychodni cesta, rostlina Angelica, misto sberu se otevre.