Page 1 of 1
mantikory
Posted: 06:40 25. May 2008
by danielfojt
ted nevim ci je to chyba ale nektere mantikory po zabiti zmizeli a nesli stahnout,myslim za tak padesat na padesat,nektere zustali nektere hned zmizly,ale mozna to tak ma byt

Re: mantikory
Posted: 12:17 26. May 2008
by LDamian
Jsou tam dva druhy mantikor s dvema ruznyma modelama. Takove ty, co jsou jakoby pri zemi stahovat jdou, ty co strileji na dalku stahovat nejdou.
Re: mantikory
Posted: 12:07 01. Jun 2008
by danielfojt
chtel bych nahlasit ze myntikory uz nejdou stahovat vubec,oba dva druhy po zabiti zmizi...