Page 1 of 3

cd keye

Posted: 14:09 25. May 2008
by huhulak
mam otazku
jak je to tedka stema cd keama a vice uctama na jedny ip adrese
nyni se u tohodle kompu ( jeda ip) stridame uz tri a jestli budeme moct vsichni tri hrat po teto nové uprave cd keyu?

po prihlaseni nase cd key na monsteru, sem skusil se prihlasit za sebe a nemuzu se pripoji (skoci cerna obrazovka a nasledne hlaska byl si odpojen ze servru) tak sem skusil i brachancuv ucet stalo se to same,

znamena to ze ted uz bude moct hrat jen monstera a my mame smulu?

Re: cd keye

Posted: 14:17 25. May 2008
by igor
povolil jsem to, vyzkoušej jestli to jde.

Re: cd keye

Posted: 14:24 25. May 2008
by huhulak
uz to de
diky

Re: cd keye

Posted: 00:05 26. May 2008
by Skipp
Mne dnes z ničoho nič pri pripájaní sa do hry ma vyhodil do menu s hláškou "byl si zaveden"
Stiahol som teda ten Thalie Cdkey generator - vygeneroval key ,použil a aktualizoval som ho na stránke..tiež som si vypol ukazovanie IP adresy...vpodstate - urobil som čo sa dalo a stále sa mi nedá pripojiť,je tam stále hláška "byl si zaveden"

Re: cd keye

Posted: 01:43 26. May 2008
by Neithan1
Skipp wrote:Mne dnes z ničoho nič pri pripájaní sa do hry ma vyhodil do menu s hláškou "byl si zaveden"
Stiahol som teda ten Thalie Cdkey generator - vygeneroval key ,použil a aktualizoval som ho na stránke..tiež som si vypol ukazovanie IP adresy...vpodstate - urobil som čo sa dalo a stále sa mi nedá pripojiť,je tam stále hláška "byl si zaveden"
Ak ti to pise "byl si zaveden" ma to nieco s firewallom, musis povolit nejake ip adresy, ale blizsie ktomu povedat neviem.

Re: cd keye

Posted: 07:42 26. May 2008
by nomis_b
Skipp wrote:Mne dnes z ničoho nič pri pripájaní sa do hry ma vyhodil do menu s hláškou "byl si zaveden"
Stiahol som teda ten Thalie Cdkey generator - vygeneroval key ,použil a aktualizoval som ho na stránke..tiež som si vypol ukazovanie IP adresy...vpodstate - urobil som čo sa dalo a stále sa mi nedá pripojiť,je tam stále hláška "byl si zaveden"
Noo vim ze Kucik mel diky tomu, ze pouziva Linux s emulaci Winu problem pri vygenerovavani CD keye tim mym programem. Spravne by to melo dat 24 mistny kod slozeny urcitym zpusobem ze vsech 3 CD keyu.
Jinak zkousel si i jine servery, jeslti ti davaji taky hlasku Byl si zaveden?? treba zkus nejaky, kde neni potreba haku, at te to moc nezdrzi..
Jeslti ti taky bude davat hlasku byl si zaveden, neni chyba na nasi strane, pokud ano, tak posli dotaz igorovi, treba ti udela pristup po staru..

Re: cd keye

Posted: 09:51 26. May 2008
by kucik
Tohle s hakama nema nic spolecnyho. Bud to bude ta IP, nebo klic. Pridam do logovani nejake info, proc to koplo.

Re: cd keye

Posted: 10:02 26. May 2008
by Skipp
Nikde inde to problem nerobi.Neviem s cim by to mohlo mat dočinenia,lebo pred tým som sa pripájal v pohode,problemy to začalo robiť len tak samé od seba,čiže výsledok všetkých mojich úvah znie "Nechápem". :roll:

Re: cd keye

Posted: 10:14 26. May 2008
by kucik
Zkousel jsi ten klic vyplnit znovu?

Re: cd keye

Posted: 11:19 26. May 2008
by Skipp
kucik wrote:Zkousel jsi ten klic vyplnit znovu?
Ano skúšal, aj vygenerovať aj vyplniť

Re: cd keye

Posted: 12:43 26. May 2008
by Pivo
Skipp wrote:
kucik wrote:Zkousel jsi ten klic vyplnit znovu?
Ano skúšal, aj vygenerovať aj vyplniť
Tenhle problém mám taky.Zatím to řeším a musím říct dost neúspěšně :D

Re: cd keye

Posted: 12:58 26. May 2008
by kucik
Napiste Igorovi jmena uctu a on vam rekne, jestli to, co je ulozeny v databazy je aspon trochu smysluplnej klic. Ja se pokusim vecir napsat nejaky logovani, proc to koho vyhazuje.

Re: cd keye

Posted: 13:52 26. May 2008
by igor
Cd-keye sou OK. Ono to ani nic jinýho nedovolí uložit.

Re: cd keye

Posted: 13:56 26. May 2008
by igor
Aha... Skipp tvrdí že na fóru má account Skipp ale ve hře je Skipp22.
Takže je to takhle:
Skipp - správně vyplněný cd-key
Skipp22 - nevyplněný cd-key

EDIT:
Pivo to samý... na fóru nick Pivo, ve hře Pivas
Pivo - správně vyplněný cd-key
Pivas - nevyplněný cd-key

kvůli fóru se na webu registrovat nemusíte, ani pro psaní na fóru nepotřebujete CD-keye... ty vyplňujte u accountů za který hrajete

Re: cd keye

Posted: 15:09 26. May 2008
by Pivo
igor wrote:EDIT:
Pivo to samý... na fóru nick Pivo, ve hře Pivas
Pivo - správně vyplněný cd-key
Pivas - nevyplněný cd-key
Díky to bylo ono.