Page 1 of 1
Stan, deka
Posted: 14:12 25. May 2008
by orcbutcher
Když si koupíte stan, či deku a dáte použít, ani jedno se neobjeví.
Re: Stan, deka
Posted: 14:15 25. May 2008
by photter
asi se někde flákaj starý verze, piš kdy a kde si to koupil
Re: Stan, deka
Posted: 16:46 25. May 2008
by orcbutcher
V Khel a Hazru u vetšníka a v Karathe u dobrodruha. jo a co s tím mám dělat když to mám u sebe?
Re: Stan, deka
Posted: 12:33 26. May 2008
by Sorrow
Je to podchycene, takze se to predela.
Jinak veci by ti mel DM prehodit a nebo je muzes nekomu prodat, at je tu novej topic, o jednom pisalku bych vedel

(joke)