Page 1 of 1
Vrhacie sekery, hvezdice a ine ...
Posted: 11:43 26. May 2008
by Marvin
Zdravim, chcem sa spytat, nikde som v obchodoch na povrchu nenasiel vrhacie sekery, ani hvezdice, myslim ze ani sipky. Tak ci niekde su skovane a ja som ich len solidne prehliadol (presiel som vsetky velke mesta) alebo tam nie su z nejakych dovodov, alebo sa jednoducho budu pridavat vo velkej obchodovo-ponukovej reforme. Dakujem
Re: Vrhacie sekery, hvezdice a ine ...
Posted: 11:45 26. May 2008
by Rejty
Proc tam zatim nejsou, nebudu radsi rikat, to si kazdej domysli... Takovejch veci je vic. V novych obchodech budou.
Re: Vrhacie sekery, hvezdice a ine ...
Posted: 14:13 26. May 2008
by Daanri
Urcite ich pridam do novej palety, mam ich zapisane nemusite sa bat.
Zatial len tak pre potesenie je pripravenych asi cca novych 300 predmetov a to hlavne amulety a prstene.

Re: Vrhacie sekery, hvezdice a ine ...
Posted: 19:05 26. May 2008
by Marvin
Daanri wrote: ...
To znie moooc dobre, budem sa tesit
