Page 1 of 1

Kryptozoologie, aneb vyhynule druhy :o)

Posted: 12:20 26. May 2008
by LDamian
Jsem tak premyslel a prijde mi, ze postupne zmizela ze svych mist rada spawnu:

sovomedvedi z cesty do Tartenu
malarovo bestie - u vrrku
sedy trhaci - u Doubkova

Nektere byly nahrazeny - napriklad misto Malarovo bestii jsou tam vrrci
Nektere lokace mi prijdou ted prazdne - treba tam jak byli sedi trhaci je stale jeste drobny poklad, ale lokace byva prazdna.

Tak se chci zeptat, kdyz se ty spawny upravovaly, tak zda tyhle bestie nekde jsou. Vetsinou to mimochodem byly me oblibene. :) :wink:

Re: Kryptozoologie, aneb vyhynule druhy :o)

Posted: 12:22 26. May 2008
by Rejty
Budou...

Re: Kryptozoologie, aneb vyhynule druhy :o)

Posted: 12:22 26. May 2008
by Krata
Sovomedvědi byli loveni dobrodruhama z povrchu tak se přestěhovali do podtemna.. tam jsou ted loveni drowy :)

Re: Kryptozoologie, aneb vyhynule druhy :o)

Posted: 13:55 26. May 2008
by Daanri
Urcite tie prisery budu v nakych novych lokaciach. Spawn sa upravoval kvoli urcitej logickosti aby to tam nevyzeralo jak v safari, co lokace to ina zver. :wink:

Re: Kryptozoologie, aneb vyhynule druhy :o)

Posted: 14:03 26. May 2008
by igor
LDamian wrote:treba tam jak byli sedi trhaci je stale jeste drobny poklad, ale lokace byva prazdna.
Tam se občas v noci spawnujou lítý vlci a mam dojem že když neni spawn tak je i loot prázdnej.