Page 1 of 1

Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 12:51 27. May 2008
by LDamian
Stala se mi takova vec, ze jsem s postavou BU umrel u kopcovych obru a dostal se do podsveti. V podsveti jsem dodelal level (chybelo mi 31 expu). Menhiri Dierta mne ozivila klerickym kouzlem oziv mrtve, v podsveti mi to sebralo expy, ale zustal jsem tam. Jakoby mne to zranilo a vylecilo, hodilo to hlasku Bu, zabil Bu bez pouziti stinovych zraneni. A trcim v podsveti. Takze prosim o vytazeni ven.

Re: Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 12:53 27. May 2008
by Sorrow
I ty jeden masochysto :D

Re: Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 12:56 27. May 2008
by kucik
Asi tušim, co se stalo.
Nahodil sis level, někdo tě vzkřísil, dostals 1hp, v tu chvíli jsi přišel o xp, spadnul ti level, klesly ti hp a byls mrtvej. Zajímvý :D

Re: Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 13:05 27. May 2008
by LDamian
Ad Kucik - nevim, zda to tak mohlo byt. Na ten level jsem dostal expy poprve, tedy jsem nemel zaplaceny trenink, tedy mne to na vyssi level nepustilo, tedy mi to nedalo vic zivotu, tedy mi to pri oziveni zadny level ani zivoty z noveho levelu nevzalo.

Re: Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 13:07 27. May 2008
by kucik
Aha...tak se teda nechám podat.

Měl jsi aspoň nějaký loadscreem, že tě to přenášelo do té lokace? Kolik hp ti to podle logu vzalo?

Re: Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 14:19 27. May 2008
by Jachym
Mohu potvrdit že to co píše Damian ( BU ) je pravda a stalo se tak jak píše.

Re: Po oziveni jsem zustal v podsveti

Posted: 06:55 28. May 2008
by LDamian
Vyreseno, dekuji.