Page 1 of 1
Trofeje CvC
Posted: 18:30 28. May 2008
by Lord_Berserk
Dostal sem super napad

Co udelat to ze kdyz nekoho zabiju... tak rozsirit a upravit nabidku takto:
Co udelat s telem
-----------------
* sebrat telo
* uriznout ucho (v toolu naky sou)
* uriznout rucicku (v toolu je jedna hezka a nebo pouzit rukavici)
* vyskalpovat kebuli
* zohavit telo (nepude ozivit)
Ta hlava ted je takova divna, ta by asi blbe dorustala.
Tak kdo se hlasi ?

Re: Trofeje CvC
Posted: 18:44 28. May 2008
by Shifter
Napad peknej, taky bych se za nej primluvil. Ale hlava VS zohaveni tela se mi nezamlouva. Pro zlou postavu OK, ale kdyz si predstavim nejakej
opravdu vyhrocenej stret s drowama (nemluvim ted o beznejch sarvatkach jako nedavno

) radeji bych jako dobra postava uriznul knezce tu hlavu, nez abych ji krajel na platky. Souhlasim, ze dorustani hlavy je trochu zvlastni, ale kdyz uz muzou dorustat koncetiny.....
Re: Trofeje CvC
Posted: 18:59 28. May 2008
by Rejty
Co je na dorustani hlavy divnyho? Kdyz vas sezere medved, tak z vas zbyde leda hovno...
Re: Trofeje CvC
Posted: 21:13 28. May 2008
by Daanri
Ja by som mozno este pridal moznost k tomu oziveniu nieco ako upalit telo. Ak nan zakuzli mag nake ohnive kuzlo tak moze to mrtve telo znicit, napr vyhen, fireball alebo nieco take. Ak by to teda slo.

Re: Trofeje CvC
Posted: 21:19 28. May 2008
by igor
Lord_Berserk wrote:...
A nejlíp aby se to kumulovalo ne?

Co si přejete udělat s tělem?
Uříznout ucho.
Je to vše?
Uříznout hlavu.
Je to vše?
Uříznout ruku.
Je to vše?
Zohavit tělo.
Je to vše?
Ano.
Re: Trofeje CvC
Posted: 21:34 28. May 2008
by Lord_Berserk

presne !!!
Nas zakaznik nas pan...prijdte se priste zas pokochat.
Automat na smrt - volejte horkou linku Thalie
Prvnich 10 zajemcu obdrzi Permku od nasich DM.
Re: Trofeje CvC
Posted: 00:04 29. May 2008
by Kiri
Daanri wrote:Ja by som mozno este pridal moznost k tomu oziveniu nieco ako upalit telo. Ak nan zakuzli mag nake ohnive kuzlo tak moze to mrtve telo znicit, napr vyhen, fireball alebo nieco take. Ak by to teda slo.

....to mi pripomina kdysi davno planovane zapalovani ohniste vyhni a podobnymi kouzli....
Re: Trofeje CvC
Posted: 00:15 29. May 2008
by Shifter
nebo nejlépe aby po volbě zohavení těla přibyla do invu, ruka + ucho + hlava + oko (taky je

) + skalp a tak podobne

Re: Trofeje CvC
Posted: 00:52 29. May 2008
by kucik
Jděte se bodnout. Nebo to pište *do hvězdiček*.
Oficiální vyjádření scriptéra
Re: Trofeje CvC
Posted: 09:48 29. May 2008
by DenGrasse
Berserk se bodá:
Co si přejete udělat s tělem?
Uříznout ucho.
Je to vše?
Uříznout ruku.
Bude vás to bolet. Je to vše?
Uříznout hlavu.
Může to přinést nezvratné následky. Je to vše? Haló! Haló!
Re: Trofeje CvC
Posted: 12:11 29. May 2008
by Darien
A nekrofilní znásilnění nic?
Re: Trofeje CvC
Posted: 13:47 29. May 2008
by Daanri
Jo ale len pre vyvolene druidky.
