Page 1 of 2

Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 18:00 29. May 2008
by Sveneld
po vypiti lektvaru na promeneni, zaustala promena pernamentni (-drivejsi pokusy delali promenu kratkodobou) - papousek Ara. postava: hakim al fadlan

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 19:05 29. May 2008
by cmon
vodní ještěr - Moidrin kluzký z rodu rudovousů...už asi den na těstní mě nikdo moc neviděl :lol:

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 19:17 29. May 2008
by cmon
je to tím že se odlogne když je člvoěk proměněnej

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 20:15 29. May 2008
by Daanri
Nefunguje nato ani DM vyliec a ani prechod cez peklo.

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 20:56 29. May 2008
by kaz
Ja tech promen uz prodelal spoustu, a vzdycky jsem se promenil zpet. Asi kazdemu nakonec zustane jeho skutecna podoba :mrgreen: :mrgreen:

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 22:21 29. May 2008
by Sveneld
tak jo, hakim prodelal jeste nekolik promen za kterych se vratul do podoby trpaslika(??) - pritom je clovek(poustni), jeste to ma jednu vadu (krome toho ze ma jinou rasu), tak se me pocita blbe utok se dvema zbranema(je mensi o dva nez by mel byt) (utok s jednou zbrani je v poradku).

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 22:24 29. May 2008
by Sveneld
tak a uz je to ok

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 22:27 29. May 2008
by kucik
Muze to byt vazne tim, ze se odlognete. Mno...zkusim tam dat trochu lepsi ochranu...ikdyz nevim jakou. Kazdopadne DM vas muze promenit zpatky.

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 22:27 29. May 2008
by Daanri
Jak? Ja nato neprisiel.

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 23:06 29. May 2008
by kucik
Tou moji DM hulkou. Hracsky rasy jsou nekde pod cislama maximalne do desiti.

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 23:49 29. May 2008
by Sveneld
jo tak moc diky - ta promena po par minutach prastane bavit :)

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 17:13 06. Jun 2008
by Freddy
Měl bych dotaz na Transmutace u proměňovacích lektvarů .. , jde o počet životů po proměně , neměla by proměna například do Lítého mědvěda navýšit HP u postavy? :?:

Počet životů zůstává po vypití lekvaru a přeměně do čehokoliv stále stejný.

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 17:20 06. Jun 2008
by Sorrow
A nebyla to nahodou premena do Zliteho medveda?Tam by to HP nemuselo navysovat :D

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 17:28 06. Jun 2008
by Freddy
ee nebyl zlitej :) , jenom netuším jestli si při proměnách mění počet životů nebo zůstává stejný.
Taky jsem nikdy nehrál třeba Druida :P

Re: Alchymie - promenovaci lektvary

Posted: 17:31 06. Jun 2008
by pepa48
já mam takovej pocit, že přeměny z lektvarů jsou negativní účinek a tudíž by nic přidávat neměly