Page 1 of 13

Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 09:31 30. May 2008
by Rejty
Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Predprazdninovy sraz Thalie se bude konat od 19:00 21.6.08.

Pravdepodobne v plzenske restaraci U Lizala. Je tam prijemna terasa, kde se driv konaly plzenske srazy. Toci se tam Krusovice a celkem dobre tam vari (aspon co si pamatuju). Jako vzdy musim dopredu zamluvit stul, tak hlasujte v ankete, kdo jdete a napiste prispevek, at si vas muzu zapsat a mame v tom prehled.

Mapa: http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=Purk ... 2C%20Plzen@@

WEB: http://www.pilsnerpubs.net/restaurace/u-lizala/

Bude to posledni sraz pred prazdninami. Co nevidet take se zacne planovat velky letni sraz.

Zatim jdou:

Rejty, Daanri, Fuxxo, Sucelus, Haco, Krata, photter,Sorrow, Jonny, Pepa48, Shifter, Kucik, RES, Groll, steel_martin, Pivo, Igor, Jaara, Zyga, Kiri, Lord_Berserk, Meric, Phantorris, Nomis, Aznar, Theogil.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 09:35 30. May 2008
by Daanri
Na 99,9% Daanri, Fuxxo, Sucelus, Haco. Uz sa na vas tesime. :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 09:44 30. May 2008
by Zyga
Pojedu, ale nemaj tam i neco jinyho nez krusovice? :cry:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 09:44 30. May 2008
by Rejty
Mozna naky lahvovy, dyt Krusovice jsou fajn. :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 09:48 30. May 2008
by Zyga
to je tvuj subjektivni nazor, ale co myslim ze je v nouzi zvladnu, akorat me bude rano pekelne bolet hlava

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 09:50 30. May 2008
by Daanri
To bude bolet vsetkych. :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:00 30. May 2008
by Theogil I
Hrom do police, nesedí to vůbec nesedí ... to asi obrečím, tak nic uvidíme se až na letňáku ... pokud bude.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:04 30. May 2008
by Krata
Piju všechno co teče, jedu tam :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:04 30. May 2008
by Rejty
Zyga wrote:to je tvuj subjektivni nazor, ale co myslim ze je v nouzi zvladnu, akorat me bude rano pekelne bolet hlava
Nepletes si to s Budvarem? :evil:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:08 30. May 2008
by photter
kurva, rejty, to se za ten prazdroj stydíte nebo co ?
já chci v plzni chlastat prazdroj a né smícháč nbeo krušovice
když už si to svolal, já to přežiju ale varuju - příští sraz bude s prazdrojem nebo na něj seru !!!!!

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:12 30. May 2008
by Rejty
photter wrote:...
My ho mame v Plzni furt, tak chceme taky nejakou zmenu. :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:27 30. May 2008
by Sorrow
photter wrote:kurva, rejty, to se za ten prazdroj stydíte nebo co ?
já chci v plzni chlastat prazdroj a né smícháč nbeo krušovice
když už si to svolal, já to přežiju ale varuju - příští sraz bude s prazdrojem nebo na něj seru !!!!!
Ujistuju te, ze ac jsem plzenak a chlastam nejradsi plzensky, tak bych ho chlastal nejradsi porad.Taky mi to vadi :( Ale aspon tam muzem(nekteri) zavzpominat jake to bylo v zacatcich srazovani v Plzni, kdy se nas tam sjizdelo pravidelne pres 20 hracu.
Kdeze ty lonske snehy sou...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:29 30. May 2008
by nomis_b
Theogil I wrote:Hrom do police, nesedí to vůbec nesedí ... to asi obrečím, tak nic uvidíme se až na letňáku ... pokud bude.
A sakra.. jelikoz nemam odvoz tak bych se asi nedoplatil.. no mozna se jeste neco zmeni a treba pojedu. Ale vypada to, ze stejne nebudu mit zrovna cas. Tak priste..

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:31 30. May 2008
by igor
Já taky nejspíš nemůžu, tak holt na letnim srazu ;-)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:45 30. May 2008
by Jonny
Taky dorazim...Eště musíme akorát vymyslet jak se k vám dostanem... :)