Page 1 of 1

Prazvláštní ceny v obchodech

Posted: 07:39 31. May 2008
by Theogil I
Tak tohle se mi stalo a dost mi to vadí ... šetřil jsem na 1 lektvar (lahvička poslední pomoci) a za tol mi to chtějí prodat ... to je správně? stala se chybka? co si o tom mám myslet?

Re: Prazvláštní ceny v obchodech

Posted: 11:14 31. May 2008
by kucik
To je problem se stackovanim. Nevzal jsi nahodou treba cely ten balik lektvaru po desiti? Lektvary se nikdy nemely prodavat v tehlech typech obchodu. Bud tedy poprosit nekoho, jestli by je nedal do klasickeho obchodu, nebo holt cekat na revizi obchodu, coz muze chvilku trvat.

Re: Prazvláštní ceny v obchodech

Posted: 11:36 31. May 2008
by Rejty
Nepiste nic o obchodech, budou se kompletne predelavat.

Re: Prazvláštní ceny v obchodech

Posted: 13:12 31. May 2008
by Jachym
prej budou koncem května hotové sem někde četla * špitla sotva slyšitelně* aha oni byli přijímačky a maturity a zkoušky , už mlčím už mlčím, nic sem neřekla
* stáhla kapuci do očí a mizí v davu* :)

Re: Prazvláštní ceny v obchodech

Posted: 07:11 02. Jun 2008
by Theogil I
kucik wrote:To je problem se stackovanim. Nevzal jsi nahodou treba cely ten balik lektvaru po desiti? Lektvary se nikdy nemely prodavat v tehlech typech obchodu. Bud tedy poprosit nekoho, jestli by je nedal do klasickeho obchodu, nebo holt cekat na revizi obchodu, coz muze chvilku trvat.
Nevzal ... vzal jsem si jednu lahvičku ... hloupé je že už jsem tento typ "legtvaru" kupoval právě z obchodu v Doubkově a cena byla normální ... no normální, byla vysoká, ale jako pojistka proti smrti se to vyplatí ... teď tatáž lahvička má 10x vyšší cenu než předtím ... no jak psal Reity, opět budu pokorně čekat a čekat a čekat a čekat ... *usnul v zaměstnání, hlavou rozbil monitor a teď shání kontakt na náhradovou komisi, aby sám sebe prásknul a nechal si ten 19" krám strhnout z platu*

P.S. ... prosím o opravu chyb, ať se něco naučím, nerad bych skončil jako negramot, je to ponižující ... díky

Re: Prazvláštní ceny v obchodech

Posted: 08:30 02. Jun 2008
by Kiri
Theogil I wrote:
P.S. ... prosím o opravu chyb ať se něco naučím, nerad bych skončil jako negramot, je to ponižující ... díky
Proc negramot?