Page 1 of 1
lodni doprava
Posted: 21:19 31. May 2008
by Aznar
mozna delam neco spatny, i kdyz teda nevim co, ale nejak me kapitan nechce odvezt do alwarielu
koupil sem listek, v 5 kapitan nahlasil, ze vsichni na palubu, ze se za chvili odplouva, ale nikam jsme nevypluli, uvidim teda v 9, jestli se mi povede odjet, ale nevim, jestli krome koupe listku teda nemusim udelat jeste neco dalsiho
Re: lodni doprava
Posted: 21:29 31. May 2008
by Rejty
Snazte se stat v blizkosti stozaru.
Re: lodni doprava
Posted: 21:35 31. May 2008
by kucik
Bere to docela velkej okruh. Spis Rejty zkontroluj, jestli ti sedej tagy.
Re: lodni doprava
Posted: 21:38 31. May 2008
by Rejty
Mne hraci hlasili, ze to lidi na spicce lodi nebere.
Re: lodni doprava
Posted: 21:40 31. May 2008
by Aznar
ja odpoledne jel do khal hazru, sedel na spicce a slo to, ted sem byl zas na spicce na lodi do alwarielu a nejel sem...
zkusim byt teda u stozaru
Re: lodni doprava
Posted: 21:45 31. May 2008
by igor
mě nějak prapodivně skákal ten čas když sem kliknul na lístek... stál sem u lodi, čas se odpočítaval od 15ti min k nule, potom zase přičítal a potom někdy teprv zahlásili odjezd a normálně sem odplul. Ale fungovalo to.
Re: lodni doprava
Posted: 21:47 31. May 2008
by Aznar
uz pluju, sednul sem ke stozaru slo to

to s tim listkem je pravda, obcas to hlasi hodinu kdy lod pluje (ta souhlasi) a obcas to misto toho odpocitava minuty, ale spatne
Re: lodni doprava
Posted: 21:54 31. May 2008
by kucik
Tak ten okruh, kde to bere pasazeru o fous zvetsim.
Ten cas je takovej informativni. Hodinu to hlasi, pokud jeste neni stanovenej odjezd presne. Pokud je, tak to rika zbyle minuty (IC) ale ani to neni moc presne. Lod ma stanoveny cas odjezdu a cyklicky se kontroluje, jestli uz ten cas byl, nebo ne. Takze to dopocita do nuly a odjezd je trebas az za minutu. Ale opravim tam, aby to aspon nerostlo zas nahoru, ale zustalo na nule.
Re: lodni doprava
Posted: 22:38 31. May 2008
by Aznar
v alwarielu se neda dostat na lod do karathy, kapitan je taky mimo lod, takze listek sem koupil, za chvili zjistim, jestli me to odveze nebo ne
Re: lodni doprava
Posted: 22:38 31. May 2008
by Rejty
Na tu lod se nema jit dostat, musis spat u kapitana.