Page 1 of 3

Zbran na zádech

Posted: 21:28 02. Jun 2008
by Arsen
Zkoušel jsem postavičku na povrchu tam mi normálně jsou vidět zbraně na zádech,ale když jsem si založil postavu do podtemna ( jen za tu bych chtěl ted hrát ) tak je nevidím a to jsem to zkoušel vypinát/zapníat asi 5x ,přitom u jinýho PC hráče je vidím normálně. Neví někdo čím to může být ?

Zakk

Re: Zbran na zádech

Posted: 21:31 02. Jun 2008
by orcbutcher
zkoušel si to vypnout a restartovat hru? mě to pomáhá..

Re: Zbran na zádech

Posted: 21:49 02. Jun 2008
by kucik
Nekdy to blbne, ale neni duvod, aby se to nesrovnalo.

Re: Zbran na zádech

Posted: 21:54 02. Jun 2008
by Arsen
Zkustím ten restart. Mě to právě přišlo divný ,že na povrchu všechno v pohodě a akorát tady dole mi to ještě ani jednou nešlo,ale nehraju tam dlouho no. :)

Re: Zbran na zádech

Posted: 22:40 02. Jun 2008
by Shifter
srovná se to většinou po několika spuštění/dnech/úmrtích. Nikdy mi to s novou postavou nešlo a pak se to najednou začalo zobrazovat

Re: Zbran na zádech - zásadně vypínám

Posted: 16:06 03. Jun 2008
by monstera
dovedete si představit, jak to vypadá, když mám na zádech štít a skrz něj mi prorůstají křídla ?

Re: Zbran na zádech - zásadně vypínám

Posted: 16:10 03. Jun 2008
by igor
monstera wrote:dovedete si představit, jak to vypadá, když mám na zádech štít a skrz něj mi prorůstají křídla ?
Bezinka taky prorůstá betonem, tak holt i křídla prorůstají dřevem :)

Re: Zbran na zádech - zásadně vypínám

Posted: 16:12 03. Jun 2008
by kucik
monstera wrote:dovedete si představit, jak to vypadá, když mám na zádech štít a skrz něj mi prorůstají křídla ?
Asi blbě. Nabízí se vlezlá otázka, proč ten štít ze zad nesundáš. :idea:

Re: Zbran na zádech - zásadně vypínám

Posted: 16:24 03. Jun 2008
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote:dovedete si představit, jak to vypadá, když mám na zádech štít a skrz něj mi prorůstají křídla ?
Asi blbě. Nabízí se vlazlá otázka, proč ten štít ze zad nesundáš. :idea:
Kdybys četl i nadpis, viděl bys, že ho tak nenosím a že to zásadně vypínám !

Re: Zbran na zádech

Posted: 16:39 03. Jun 2008
by kucik
Ano, tak tedy ještě jednou:

Proč nevypneš zobrazování jen toho štítu?
Je to už formulováno dostatečně přesně?

Re: Zbran na zádech

Posted: 17:16 03. Jun 2008
by Marvin
kucik wrote:Ano, tak tedy ještě jednou:

Proč nevypneš zobrazování jen toho štítu?
Je to už formulováno dostatečně přesně?
Ako sa da vypnut zobrazovanie len urciteho predmetu na chrbte? alebo naopak zapnut len urcity predmet? Som nevedel ze to ide

Re: Zbran na zádech

Posted: 17:21 03. Jun 2008
by kucik
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 336#p11336
...
Po pouziti duse na zbran se vypise, ze se zakazalo/povolilo zobrazeni zbrane. Dalsim pouzitim se to opet povoli/zakaze.
Uchovava se seznam druhu zbrani, to znamena, ze pokud zakazete kratky mec, zakazete zobrazeni vsech kratkych mecu.

Re: Zbran na zádech

Posted: 17:38 03. Jun 2008
by Marvin
No ja ked pouzijem dusu, tak vzdy len na seba, nikdy nemam moznost pouzit dusu na zbran, ale mozno len nieco robim zle alebo som nieco prehliadol, preskusam v hre. Diky

Re: Zbran na zádech

Posted: 17:40 03. Jun 2008
by orcbutcher
K chybám se zbraněmi na zádech bych se chtěl taky vyjádřit, protože když mám na zádech kopí, toulec a luk a medituju nebo spím, tak potom se zbraně zobrazí jako bych jimi byl propíchnut.

Re: Zbran na zádech

Posted: 17:51 03. Jun 2008
by Neithan1
orcbutcher wrote:...
Neopravitelne.