Page 1 of 1

Hra padá

Posted: 12:52 04. Jun 2008
by igor
Docela často mi padá hra, většinou když vlezu na přechod, nevíte čim to je? V override mam akorát ty přídavný hlavy a ruce s prstama.
Kdo ví co s tim? :)

Re: Hra padá

Posted: 12:53 04. Jun 2008
by Kiri
Format :twisted:

Re: Hra padá

Posted: 13:03 04. Jun 2008
by kucik
A nenadava ti to nejak? V normalnim operacnim systemu treba se treba dozvis, proc byl program zariznutej. Nwn casto pada na grafice - saha do pameti, kam nema.

Re: Hra padá

Posted: 13:09 04. Jun 2008
by igor
No nenapíše to nic, prostě to padne jak blesk z čistýho nebe :) Blik a sem ve woknech, ani procesor se moc nenamáhá.

Re: Hra padá

Posted: 13:15 04. Jun 2008
by photter
konflikt mezi nwmain a grafickým driverem
sežen si dachshund anticrash, 95% toho odchytí

Re: Hra padá

Posted: 18:38 04. Jun 2008
by igor
nedovedu si to vysvětlit, ale od tý doby co sem pustil nwn přes příkazovou řádku to vůbec nepadlo, a to sem běhal pořád přes přechody a zkoušel to... tak uvidíme

Re: Hra padá

Posted: 18:47 04. Jun 2008
by photter
jo, commandlajna je věc tajuplná :mrgreen: :mrgreen:

Re: Hra padá

Posted: 18:52 04. Jun 2008
by igor
Jestli to vydrží a neni to náhoda (ve hře už sem vkuse několik hodin) tak to bude super a určitě to uvítaj i ty co mi vytrvale dávaj dislike dřív než mi naběhne úvodní screen :))

Re: Hra padá

Posted: 21:58 04. Jun 2008
by orcbutcher
mě to padá když jdu v hostinci u krkovičky proti krkovičkovi a z dálky na něj kliknu *promluvit*... je tu ještě někdo komu tady padá?

Re: Hra padá

Posted: 22:38 04. Jun 2008
by kaz
orcbutcher wrote:mě to padá když jdu v hostinci u krkovičky proti krkovičkovi a z dálky na něj kliknu *promluvit*... je tu ještě někdo komu tady padá?

Tohle se me taky parkrat stalo, sel jsem k hostinskemu, bud z pokoju, nebo od vchodu. Ale myslim, ze se to uz nekde psalo, ze to dela vice lidem. Navic se me to uz delsi dobu nestalo, tak nevim....