Page 1 of 1
Smrt, XP a zlato
Posted: 01:04 05. Jun 2008
by DenGrasse
Chci se zeptat, někde jsem tady pochytil, že oživení v chrámu stojí méně XP, ale více zlata, zatímco přechod přes rohatce stojí více XP, ale žádné zlato. Je to tak nebo se mýlím? Mně totiž rohatec ruče odebral asi polovinu všeho zlata co jsem měl u sebe (necelé 3000 zl.).
Díky.
Re: Smrt, XP a zlato
Posted: 01:11 05. Jun 2008
by kucik
Prechod pres rohatce stoji vice xp (5%? - ted to nechci hledat) a vice zlata. Od 5. levelu 50% od 10. 100%. Jo, vzdycky me zaboli, ze jsem si to zas zapomnel ulozit do banky.
Re: Smrt, XP a zlato
Posted: 09:58 05. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Prechod pres rohatce stoji vice xp (5%? - ted to nechci hledat) a vice zlata. Od 5. levelu 50% od 10. 100%. Jo, vzdycky me zaboli, ze jsem si to zas zapomnel ulozit do banky.
ah so, tak jsem měl špatné informace... takže do banky ruka nedosáhne.

Re: Smrt, XP a zlato
Posted: 10:24 05. Jun 2008
by Sorrow
Ano,bez ztraty penez je to do 5 levelu, pak viz Kucik...