Page 1 of 2

Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 16:01 07. Jun 2008
by steel_martin
Tak se mi dnes podařilo udělat lektvar, který zvyšuje určitou vlastnost. Jenže mé počáteční radostné opojení pominulo po tom, co jsem zjistil, že výsledný efekt trvá pouze 1 kolo/ úroveň v alchymii (tuším, bylo to někde kolem 20 sekund)

Takže tu trochu lobbuju za to, jestli by tyto efekty nemohly trvat alespoň tah/úroveň v alchymii, protože mi připadá, že se v takto krátkém intervalu nevyplatí.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 16:48 07. Jun 2008
by kucik
To bude asi nejaka chybka. Jestli jsem to spravne pochopil tak teda trval kolo/lvl? To je vazne kratky. Kouknu na to, az zresuscituju pocitac.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 19:54 07. Jun 2008
by kaz
Co mam zkusenost s lektvarem, co zvysuje silu, tak me trval efekt neco kolem deseti minut realneho casu.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 01:45 08. Jun 2008
by steel_martin
Zkusim ho vytvořit znova, použít a napsat výsledek jestli to náhodou nebyl nějaký omyl.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 01:55 08. Jun 2008
by steel_martin
Takže pozitivní:

Doufám, že nebude vadit když sem napíšu název lektvaru, když nenapíšu název ingrediencí, které jsem pro jeho vytvoření použil.

Nejdřív to byl hasdis, tzn. s příměsí šodlivých látek. Tento lektvar zvyšuje sílu o +2, ale jeho efekt netrval déle, než 20 sekund.
Následně se mi podařilo vytvořit čistou sloučeninu (has) a efekt trval stejně krátce.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 15:39 08. Jun 2008
by kucik
Jelokoz mi zdechnul komp, tak to nemam na cem zjistit, ale mam pocit ze tohle neni ani tak lektvar na vlastnosti, jako droga, ktera proste vyrazne zvedne vlastnosti, ale zas kratkodobe.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 16:00 08. Jun 2008
by DenGrasse
pokud je droga, měl by být vytvořen z ingrediencí skupiny jedy-drogy, pokud ne, z ingrediencí skupiny vlastnosti. je tomu tak?

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 16:10 08. Jun 2008
by kucik
Asi ano. nekde to je popsano, jenomze se k tomu ted nedostanu.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 16:55 08. Jun 2008
by kaz
Lektvar co me zvysuje silu o 4, se jmenuje sil, a trva tusim 10 minut. Takze lektvar has, ktery pridava dva body do sily bude asi droga ci neco jineho, jak uz je napsane vyse.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 17:42 08. Jun 2008
by kucik
Ale mel by v tom pripade mit lepsi vlastnosti. To pak upravim.

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 11:34 09. Jun 2008
by steel_martin
Jo jedná se o jedy... takže je to jasné. Ale ty 2 body na 20 vteřin nejsou moc.. ani se po skončení efektu neprojeví negativní účinky, jak je tomu u normálních drog :)

P.S.: Skupina jedy a drogy patří do stejné skupiny?

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 11:38 09. Jun 2008
by kucik
Ony jsou tyhle drogy trochu horsi, nez ty stare. Dokud je beres, tak negativni ucinky nejsou, ale ten abstak...

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 11:59 09. Jun 2008
by Shifter
kucik wrote:Ony jsou tyhle drogy trochu horsi, nez ty stare. Dokud je beres, tak negativni ucinky nejsou, ale ten abstak...
Tak to je luxus!!! Chtěl jsem se zeptat, jestli může bejt závislost, bylo by to dobrý. Představa, že někdo dělá vařiče, dealera a závisláka :D Doufám, že jsou ilegální *skáče dva metry nad zem*

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 12:05 09. Jun 2008
by Daanri
No zavislost by tam byt mala a samozrejme ze su ilegalne, kto bude v Karathskom kralovstve pristihnuty s drogami tak bude potrestany, trest zalezi od mnozstva a situacie. :wink:

Re: Lektvary pro zvýšení vlastností

Posted: 12:18 09. Jun 2008
by photter
ale musí mít větší než malé množství :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: