Page 1 of 1

Zapastěné dveře

Posted: 19:32 07. Jun 2008
by Warlock
Nevim jestli je to chyba nebo záměr, ale na dveřích vedoucích do hrobky z Draixu v podtemnu je past, která má TO 36, a proto když nejsem zloděj ji neodstranim. Body však do odstranění dávám a odpastit bych jí dokázal, ale kvůli tomu level zloděje brát nehodlám. Chápu, že ta past má být vysoká, ale alespoň bych ji poprosil snížit na 35, aby ji dokázal odstranit i někdo jiný než zloděj. Předem díky.

Re: Zapastěné dveře

Posted: 19:51 07. Jun 2008
by Daanri
Preco by sa to malo znizovat? Ked to nevies dat dole, tak si najdi zlodeja co to dole da.

Re: Zapastěné dveře

Posted: 20:36 07. Jun 2008
by Warlock
Však to píšu proč.. já na to mam body, dolů bych to mohl dát, ale jen kvůli tomu, že pasti s TO víc jak 35 může odpastit jen zloděj, to neodpastim. Přijde mi to na hlavu postavený zvlášť když za duergary žádný zloděj nehraje. To má být teda dungeon jen pro zloděje kam se duergaři nedostanou? :?:

Re: Zapastěné dveře

Posted: 06:43 08. Jun 2008
by Phantorris
Holt život je zlej a nespravedlivej :mrgreen: :roll: :mrgreen:

Re: Zapastěné dveře

Posted: 11:57 08. Jun 2008
by photter
no, uznávám, že je to poněkud zvláštní filosofie ale základní myšlenka je taková, že na thalii je 60+ dungů, kam nemůžeš bez prskavky a ejhle, teď tu máme jeden, kam nemůžeš bez zloděje....chápu, že se vymyká zvyklostem ale je to prostě takový specifikum :mrgreen:

předesílám, že udělám všecko pro to, aby takovejch dungů bylo víc

Re: Zapastěné dveře

Posted: 14:59 08. Jun 2008
by Pivo
Warlock wrote:Nevim jestli je to chyba nebo záměr, ale na dveřích vedoucích do hrobky z Draixu v podtemnu je past, která má TO 36, a proto když nejsem zloděj ji neodstranim. Body však do odstranění dávám a odpastit bych jí dokázal, ale kvůli tomu level zloděje brát nehodlám. Chápu, že ta past má být vysoká, ale alespoň bych ji poprosil snížit na 35, aby ji dokázal odstranit i někdo jiný než zloděj. Předem díky.
Výborně jsi mě pobavil :!: :!: :!:

Snad se najde další člověk,co poprosí o snížení TO u nějaké pasti.