Page 1 of 1
Krouzkova nelze
Posted: 16:40 08. Jun 2008
by Jackouback
Koupil sem si v Doubkove krouzkovou zbroj (AC4), na kterou sem se docet ze potrebuju 13 sily. Mam silu 14 a stejnak ze me pada a pise mi to, ze nejsem dost silnej.
Re: Krouzkova nelze
Posted: 16:42 08. Jun 2008
by kucik
A nemas nahodou class druida?
Re: Krouzkova nelze
Posted: 16:50 08. Jun 2008
by Jackouback
kucik wrote:A nemas nahodou class druida?
A v tom je nekde zakopanej pes?
Re: Krouzkova nelze
Posted: 16:57 08. Jun 2008
by kaz
No nejsem si na 100% jistej, ale druid asi nemuze stredni(ani tezke) zbroje.

Re: Krouzkova nelze
Posted: 16:58 08. Jun 2008
by Jackouback
[quote="kaz"]No nejsem si na 100% jistej, ale druid asi nemuze stredni(ani tezke) zbroje.

[/quo]
Stredni muze. Tezky ne.
Re: Krouzkova nelze
Posted: 17:10 08. Jun 2008
by Shifter
Normálně střední můžou a když se vybere feat, tak snad i těžké. Nicméně ve stejném topicu jako jsou požadavky na používání výbavy je i dodatek k druidům
LINK
Re: Krouzkova nelze
Posted: 17:12 08. Jun 2008
by Jackouback
Shifter wrote:Normálně střední můžou a když se vybere feat, tak snad i těžké. Nicméně ve stejném topicu jako jsou požadavky na používání výbavy je i dodatek k druidům
LINK
Tak tohle sem v tom zaplavu omezeni prehlid. Diky a sry za spam.
Re: Krouzkova nelze
Posted: 08:00 09. Jun 2008
by Awadar
Nic si z toho nedělej tento dodatek tam byl přidán cca před týdnem a to když jsem to zjistil na vlastní kůži.
Re: Krouzkova nelze
Posted: 10:10 09. Jun 2008
by kucik
Je to tam od dubna.
edit: Sorry, tak ne. Tahle zprava je tam opravdu nově. Nevím, kde je ta původní.