Page 1 of 1

Krouzkova nelze

Posted: 16:40 08. Jun 2008
by Jackouback
Koupil sem si v Doubkove krouzkovou zbroj (AC4), na kterou sem se docet ze potrebuju 13 sily. Mam silu 14 a stejnak ze me pada a pise mi to, ze nejsem dost silnej.

Re: Krouzkova nelze

Posted: 16:42 08. Jun 2008
by kucik
A nemas nahodou class druida?

Re: Krouzkova nelze

Posted: 16:50 08. Jun 2008
by Jackouback
kucik wrote:A nemas nahodou class druida?
A v tom je nekde zakopanej pes?

Re: Krouzkova nelze

Posted: 16:57 08. Jun 2008
by kaz
No nejsem si na 100% jistej, ale druid asi nemuze stredni(ani tezke) zbroje. :wink:

Re: Krouzkova nelze

Posted: 16:58 08. Jun 2008
by Jackouback
[quote="kaz"]No nejsem si na 100% jistej, ale druid asi nemuze stredni(ani tezke) zbroje. :wink:[/quo]

Stredni muze. Tezky ne.

Re: Krouzkova nelze

Posted: 17:10 08. Jun 2008
by Shifter
Normálně střední můžou a když se vybere feat, tak snad i těžké. Nicméně ve stejném topicu jako jsou požadavky na používání výbavy je i dodatek k druidům LINK

Re: Krouzkova nelze

Posted: 17:12 08. Jun 2008
by Jackouback
Shifter wrote:Normálně střední můžou a když se vybere feat, tak snad i těžké. Nicméně ve stejném topicu jako jsou požadavky na používání výbavy je i dodatek k druidům LINK
Tak tohle sem v tom zaplavu omezeni prehlid. Diky a sry za spam.

Re: Krouzkova nelze

Posted: 08:00 09. Jun 2008
by Awadar
Nic si z toho nedělej tento dodatek tam byl přidán cca před týdnem a to když jsem to zjistil na vlastní kůži.

Re: Krouzkova nelze

Posted: 10:10 09. Jun 2008
by kucik
Je to tam od dubna.

edit: Sorry, tak ne. Tahle zprava je tam opravdu nově. Nevím, kde je ta původní.