Page 1 of 1

Co ma Skipp za avatara

Posted: 00:14 09. Jun 2008
by Lord_Berserk
Image
Uplnej OT

Je to skutecne Knight Who Said "NI" ?? :mrgreen:
a nebo se mi to jenom zda...

BTW - asi si koupim hadry a budu stim chodit po Plzni
http://www.dailyllama.com/news/2003/llama183.html

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 00:30 09. Jun 2008
by Skipp
Heh,tak to ma tiež napadlo keď som to sťahoval,ale musim sa priznať,že neviem,nie som istý, Sa mi zapáčil ten img tak som to stahol bez ďalších výskumov. Ale už ma to napadlo tiež, pretože som videl Holy Grail
Človeče a tom som ani netušil že existuje Erik the Viking Až kým som neklikol na linky čo máš v podpise:) Pozerám - to je Monty!!! Ako je možné že som to nevidel??? No už videl:)

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 00:40 09. Jun 2008
by Lord_Berserk
Jojo hrajou tam asi 3 herci z Montyho... je to super a ma to stejne ujetej konec jako Holy Grail :D

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 00:48 09. Jun 2008
by Skipp
Lord_Berserk wrote:Jojo hrajou tam asi 3 herci z Montyho... je to super a ma to stejne ujetej konec jako Holy Grail :D

Noo,mne sa lúbil vpodstate celý film,ale najviac také scénky plné duchaplných rozhovorov a hlášok - znásilnenie, vrhanie sekier v hostinci:)Otec Berserker,Drak zo severneho mora,hudobníci... :mrgreen:
V pohode noo

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 11:50 12. Jun 2008
by Hacanus
No mne to prijde jako Horn z toho stareho serialu Robin Hood :D

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 17:05 12. Jun 2008
by Skipp
Lord_Berserk wrote:Image
Uplnej OT

Je to skutecne Knight Who Said "NI" ?? :mrgreen:
a nebo se mi to jenom zda...

BTW - asi si koupim hadry a budu stim chodit po Plzni
http://www.dailyllama.com/news/2003/llama183.html
Tak Lorde, našiel sa dáky volny čas,tak som našiel povodnú stránku z ktorej som ten img stiahol.
http://www.freewebs.com/yoretulforest/c ... eystag.htm
Stále ale nieje jasné z kade majú ten img. Napiš im :)

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 18:18 12. Jun 2008
by Lord_Berserk
To je jasny ze ho ukradli.... to musi bejt Rytir co rika "NI" a chce vytvorit cesticku z okrasnych keru a po sleze podriznout nevetsi strom v lese ...a to sledem :mrgreen:

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 16:52 13. Jun 2008
by Neithan1
To nebude nihilista, povsimnite si odlisne typy parohov.

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 16:57 13. Jun 2008
by Krata
ne.. je to durid kterej měl kritickou chybu při přeměne na jelana..

nebo klasickej manžel

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 17:03 13. Jun 2008
by Neithan1
Krata wrote:ne.. je to durid kterej měl kritickou chybu při přeměne na jelana..
Program Microsoft Druid provedl neplatnou operaci a bude ukoncen.

Image

Re: Co ma Skipp za avatara

Posted: 19:50 13. Jun 2008
by Skipp
:D
ale ja ho mám rád