Page 1 of 2
opět Alchymie :-)
Posted: 00:20 09. Jun 2008
by DenGrasse
použil jsem při výrobě lektvar s hodnocením 40%, ale oznámilo mi to, že se potřebuju ještě cvičit, abych ho mohl použít.
Domníval jsem se, že vzorec je (lvl. (alchymie) x 5) +10%, tj. na lvl. 6 mohu 40% katalyzátor použít...
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 11:36 09. Jun 2008
by steel_martin
Taky se mi stalo, že jsem rozředil 30% katalyzátor, který normálně zvládam, na 25% a napsalo mi to stejnou hlášku.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 16:32 09. Jun 2008
by kaz
Jo, tak tohle se me stalo tez- 6lvl alchymie, pouzil jsem 40% katalyzator a hlaska -chce to vice cviku,bla bla bla

Zkousel jsem tech lektvaru asi pet, ctyri se povedli-ale byly to lektvary na nic-a ten jeden to napsalo tu hlasku. Asi to zalezi na surovinach:(
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 20:55 09. Jun 2008
by Morendred
Me se to stalo i s 30% katalizatorem. Zrejmne neni uspech automaticky, ale jako mas sanci vyrobit unikatni lektvar, tak je tu zrejme sance, ze se nepovede vubec.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 21:02 09. Jun 2008
by kucik
To tam neni. S jakym levelem je to zkouseno?
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 21:26 09. Jun 2008
by Morendred
Ja bych mel jinej dotaz a to na system alchymie.
Napadaji me dva systemy:
Mame lektvar xyz ten se zklada z vlastnosti ab a dejme tomu dve suroviny, kazda surovina ma nekolik vlastnosti (zatim jsem videl od 1 do 7).
1. Lektvar xyz vytvorime tak, ze dame 2 (nebo mozna vice) suroviny s vlastnosti ab dohromady.
2. Lektvar xyz vytvorime tak, ze ze dame 1 surovinu s vlastnost a a 1 s vlastnosti b.
Mozna to nekomu prijde jako tajna informace, ktera by se nemela zverejnovat, jenze to pomuze prinejmencim hledat chyby v craftu. Kazdopadne bych rad aby se k tomu nekdo kompetentni vyjadril ac by to bylo proste "Nic vam nereknu" .
Takze pokud je to system 1. tak jsem nasel chybu a pokud je to system 2. tak jsem mozna taky nasel chybu, ackoliv to neni na 100% jiste.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 21:51 09. Jun 2008
by kucik
Cislo 1 vyhrava. Co si myslis, ze je chyba? Kdyztak do PM.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 16:15 11. Jun 2008
by Morendred
Nechci zakladat dalsi topic o alchymii, tak to napisu sem.
Je to spis napad popripade pripominka:
Proc lektvary vyrobene v craftu vazi 0.5 , kdyz vsechny ostatni co se daji najit nebo koupit vazi jenom 0.1? Podle me by mnozstvi lektvaru melo byt neco kolem jednoho loku, takze je nelogicke, aby vazila jako plna pullitrova flaska.
(ta logicnost me moc netrapi, problem je, ze mam srasne malou nosnost, takze si nemuzu dovolit delat lektvary do zasoby a protoze je lektvar spotrebni zbozi, tak je to celkem na prd)
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 16:30 11. Jun 2008
by kucik
Taky jsem si toho vcera vsimnul. Je potreba to zmenit v palete.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 21:42 22. Jul 2008
by DenGrasse
chtěl jsem se zeptat: lektvary mají nově jinou lahvičku, ale ampule mají teď tu, co měl předtím lektvar. je to vpořádku, nebo mám bordel v animacích?
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 09:51 23. Jul 2008
by kucik
Já jsem si ten vzhled nepamatoval, když jsem ho vracel zpátky, ale věděl jsem že je to jeden z těhlech dvou, takže sorry, prohodil jsem to.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 12:31 23. Jul 2008
by DenGrasse
aha, a nemáš tam pro ampule taky nějakej ten hezčí duhovej nebo tak nějakej obrázek?
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 15:31 23. Jul 2008
by kucik
Nic jsem nenašel.
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 10:41 28. Jul 2008
by nomis_b
Mam dotaz:
Da se nejakou drogou i nepredavkovat + zavisi to na odolnosti?
Sem zkousel drogu, ale vzdy se mi ji jen vypsalo: predavkoval si se.
Tak nevim, jestli sem si ji udelal moc silnou, ci sem proste neodolnej, a ted je nas dole malo, abych to zkusil na nekom jinem.
btw pozira uz nekdo na Thalii drogy??
P.S: jo a ta staronova visaz ampule vazi 0,5 liber. Vim ze uz si to mnohokrat menil kuciku, ale neslo by tam dat ta 0,1 ??
Re: opět Alchymie :-)
Posted: 00:09 29. Jul 2008
by kucik
nomis_b wrote:Mam dotaz:
Da se nejakou drogou i nepredavkovat + zavisi to na odolnosti?
Sem zkousel drogu, ale vzdy se mi ji jen vypsalo: predavkoval si se.
Tak nevim, jestli sem si ji udelal moc silnou, ci sem proste neodolnej, a ted je nas dole malo, abych to zkusil na nekom jinem.
btw pozira uz nekdo na Thalii drogy??
P.S: jo a ta staronova visaz ampule vazi 0,5 liber. Vim ze uz si to mnohokrat menil kuciku, ale neslo by tam dat ta 0,1 ??
Na drogy kouknu.
Vaha je problem. Nevim jakej item na to pouzit :-/