Page 1 of 1
ztracený mečík
Posted: 12:51 09. Jun 2008
by cmon
Včera večer, když jsem měl zrovna plnej batoh a chtěl jsem schovat zbraně (dva železné krátké meče), tak mi to vypsalo hlášku používaný předmět byl upuštěn. Mrknu do batohu tam jen jeden mečík. Mrknu na zem...nic...hledám...nic. Jestli to někdo můžete nějak pomoct tak vás prosím. On ten mečík není zrovna nejlevnější

Re: ztracený mečík
Posted: 13:44 10. Jun 2008
by Sorrow
Ze by zlodej okrad zlodeje

Re: ztracený mečík
Posted: 13:58 10. Jun 2008
by Neithan1
Bude to skor stym ze ked mas plny batoh a schovas item tak sa ten item hodi na zem, ale ty ho nevidis (bug ?), to iste som tu pisal ja neviem kedy a podobne ma aj sorrow vysmial, pomoze relog - potom ten item na zemi uz uvidis, ak si to do restartu nestihol mozes sa s mecikom rozlucit.
Keneth : Sorrow = 1 : 0
Re: ztracený mečík
Posted: 18:05 10. Jun 2008
by cmon
Tak jestli je to bug nebo něco jiného, tak bych prosil vyjádření někoho, kdo tomu rozumí...