Page 1 of 1

Opravy

Posted: 18:42 09. Jun 2008
by steel_martin
Nechal jsem si opravit Mnišské rukavice ledu u Charaxsského obchodníka, sežralo mi to 1758 zl a stále maj postih -1 do útoku.

Při opětovném vložení si říká o částku 0 zl. Takže předmět asi má statut "opraveno" ale skutek utek.

Re: Opravy

Posted: 19:17 09. Jun 2008
by kucik
A jake staty mely predtim?

Re: Opravy

Posted: 19:42 09. Jun 2008
by Daanri
Sa mi zda ze takyto problem s mniskymi rukavicami a ich opravou bol aj pred wipom. Riesilo sa to cez DM danim novych rukavic, pretoze nesli ani za svet opravit.

Re: Opravy

Posted: 20:02 09. Jun 2008
by kucik
Me je teda divny, proc to delaji jenom rukavice. Nechapu, jaky by v tom mel byt rozdil.

Re: Opravy

Posted: 20:11 09. Jun 2008
by Daanri
To ja nevim, len si na takyto isty problem pamatam, ze som ho riesil.

Re: Opravy

Posted: 20:26 09. Jun 2008
by kucik
Ja si taky neco mlhave pamatuju, ale uz je to dlouho a ja na ty scripty ted kouknout nemuzu. :(

Re: Opravy

Posted: 21:48 09. Jun 2008
by steel_martin
Mnišské pěstnice ledu:

Akrobacie +1
Kryt +2
Bonus k útoku +1
Bonus ke zranění: Chlad Zranění: 1
Postih k útoku: -1
Smí užívat jen: Mnich

Re: Opravy

Posted: 21:52 09. Jun 2008
by kucik
A ten bonus k utoku tomu zustal?

Re: Opravy

Posted: 23:12 09. Jun 2008
by pepa48
můžu potvrdit, že tam zůstaval i před wipem

Re: Opravy

Posted: 23:46 09. Jun 2008
by steel_martin
zůstal ... obě úpravy se vzájemně negovaly.

Re: Opravy

Posted: 02:04 10. Jun 2008
by igor
Hehe to je náhoda...

to samý se stalo mě, jen sem zaplatil 2161zl a rukavice byly kyselinový, stejnej opravář
asi ho zatahnem do mučírny :twisted:

Re: Opravy

Posted: 10:11 10. Jun 2008
by kaz
Jo jo, mnichove jsou moc silni, tohle je automatiska ochrana NWN pred nima :mrgreen: :mrgreen:

(vtip)

(i kdyz.... :roll: )

Re: Opravy

Posted: 11:03 10. Jun 2008
by igor
kaz wrote:Jo jo, mnichove jsou moc silni, tohle je automatiska ochrana NWN pred nima :mrgreen: :mrgreen:

(vtip)

(i kdyz.... :roll: )
jojo, sme moc silní, proto pro nás nejsou ani itemy :)