Page 1 of 1

snezni vlci

Posted: 15:10 10. Jun 2008
by Aznar
kuze sneznych vlku v krynskych horach je neidentifikovana a pri stazeni mi to pise, ze jsem ziskal kord, asi chybka

Re: snezni vlci

Posted: 15:55 10. Jun 2008
by danielfojt
Aznar wrote:kuze sneznych vlku v krynskych horach je neidentifikovana a pri stazeni mi to pise, ze jsem ziskal kord, asi chybka
takhle je to co jsem tady ale normalne to prodas

Re: snezni vlci

Posted: 16:09 10. Jun 2008
by Aznar
danielfojt wrote:takhle je to co jsem tady ale normalne to prodas
to ze to tak je uz dlouho neznamena, ze to je spravne a pokud nejsou identifikovany, tak je neprodas

Re: snezni vlci

Posted: 16:12 10. Jun 2008
by danielfojt
Aznar wrote:
danielfojt wrote:takhle je to co jsem tady ale normalne to prodas
to ze to tak je uz dlouho neznamena, ze to je spravne a pokud nejsou identifikovany, tak je neprodas
ale ja jsem mel nejake body ve znalostech tak jsem to identifikoval

Re: snezni vlci

Posted: 16:17 10. Jun 2008
by kucik
Identifikovat by je měl každý, protože ten item sám o sobě má nulovou cenu. Rejty na to určitě koukne a opraví je v paletě.

Re: snezni vlci

Posted: 16:19 10. Jun 2008
by Aznar
me identifikovat nesly :?
vetesnik za ne i tak nabizel spravnou cenu, ale nevykoupil je, musel je identifikovat nekdo jiny

Re: snezni vlci

Posted: 18:38 10. Jun 2008
by Lord_Berserk
timdle opet prosazuju spravu chyb..... tam uz je to napsany daaavno :P :P spolu s dalsima par drobnostma jako stackovani peri, starej looot atd....

Re: snezni vlci

Posted: 22:51 10. Aug 2008
by Pivo
Vůdce ledních medvědů v krynskych horach.Za jeho zabití je 1 exp.Za normalni lední jsou 3expy na mém lvl.

Re: snezni vlci

Posted: 07:06 11. Aug 2008
by nomis_b
Pivo wrote:Vůdce ledních medvědů v krynskych horach.Za jeho zabití je 1 exp.Za normalni lední jsou 3expy na mém lvl.
treba si dostal vyjimecne nepoznani :D

No jeste je otazka, zda se ti to stalo 1x, nebo vicekrat.. protoze tusim, ze ty dynamicke boosty vsech potvor se tusim vazou i na bosse a meli by primerene upravovat i xp za danou priseru, podle toho , jak moc byla zrovna "dynamicka" . Ale to by mohla byt jedna z mala moznosti.. stalo se to vice lidem?? je moznost, ze je na nem spatne nastavena promenna obtiznosti.

EDIT: no jeste me napadlo, kdy se to stalo.. tusim ze v patek kdy sem se snazil hrat tak dochazelo k castym restartum a zmenam na serveru, kvuli chybam xp systemu. Ja sem treba v ten den dostaval uplne za vsechno 1xp. At to byl skret, skret lucistnik, skret knez, skret berserkr.. no ono toho zas tak moc dole nezije :lol:

Re: snezni vlci

Posted: 09:16 11. Aug 2008
by igor
Myslim, že v pátek upravoval Jaara script a udělal tam chybu, kvůli tomu byl asi večerní restart. Nevim jak je to nastavený teď, ale 1xp za bosse kdyby byl podboostovanej mi přijde jako přehnaný, leda že by to byla hodně velká náhoda.

Re: snezni vlci

Posted: 09:53 11. Aug 2008
by kucik
1 xp je nesmysl. Snad tam neni zas nějaká krpa. Nevim proč je nutný v tak jednoduchejch věcech používat goniometrický funkce :?

Re: snezni vlci

Posted: 10:11 11. Aug 2008
by igor
kucik wrote:Nevim proč je nutný v tak jednoduchejch věcech používat goniometrický funkce :?
Jaarovo - Gaussovská pravděpodobnost :D

Re: snezni vlci

Posted: 10:57 11. Aug 2008
by darmonlor
kucik wrote:1 xp je nesmysl. Snad tam neni zas nějaká krpa. Nevim proč je nutný v tak jednoduchejch věcech používat goniometrický funkce :?
Dokud to nezačne derivovat, je to v pohodě :D

Re: snezni vlci

Posted: 13:41 12. Aug 2008
by Pivo
Trošku to upřesním.Jedná se o potvoru Prastarý lední medvěd pořád je za 1exp.

Lokace: Krynské hory-Horský průsmyk-medvědí jeskyně