trocha života do toho umierania
Posted: 01:29 11. Jun 2008
Ja by som si váźne prial aby sa v Thalii trocha zobudili NPC postavy.
Byť totiž pripojený v hre pre viacej hráčov, mi nie vždy dodáva ten pocit že hrám multiplayer. Thalia je hráčmi menej často obývaná to sa predsa vie. A vie sa aj to že niektorí hráči sa pripájajú pravidelne práve keď je na Thalii noc. A je teda jasné ,že v noci sa často neoplati chodiť do sveta.
To je moj prípad,že moja postava zomiera často pretože skoro stále hrám sólo, pretože buď nikoho nestretnem, alebo sa nikto nikam nechystá, už sa mi tiež stalo že high level ma odmietol a proste to čo je?! Ako mám získavať xp? Ja som dosť trpezlivý, ale pomaly mi trpezlivosť dochádza. Doteraz som získal xp iba na jazvecoch a zombiach v hrobkach (a ešte za životopis) a dokola robiť to isté a sám začína byť nudné, to si naozaj možem pustiť rovno singleplayer.
Keď sa pripojim do hry, tak vačšinou tá malá kopka hráčov ,ktorí sú online už dávno niekde teamujú a ja neviem kam sa mám pohnúť, čo mam robiť (hovorím hlavne o čase keď je noc),keď pri solo hre je vprdeli aj cele RP, keď remeslá sú sotva funkčné. O čom to má byť keď nie iba o zabíjaní, sťahovaní, sklízení. Proste ťažko sa v hre pohnúť ťažko získať xp, pretože ťažko niečo robiť. V momente keď sa o niečo pokúšam tak buď končím v podsvetí alebo získam len velmi málo xp..asi tolko kolko by som dostal z pravidelného príjmu 4-5 xp ktoré dostavam v nejakych pravidelných časovych intervaloch.Si rovno možem postavu len posadiť na lavicu, ja si odídem na pivo a kým sa vrátim som bohatší o pár xp.To snad nie.
Proste ide o to,že hovorí sa kolko vela možnoti má hráč v hre k dispozícii ale ja to vidím žial opačne. V mojom prípade,možno aj v prípade iných začínajúcich, sa veci majú tak že bez nejakej podpory hrania, sa začínam nudiť.
Preto by som naozaj velmi vďačne prial, keby sa v hre rozbehnú nejaké malé questy od NPC postav, hocijaká kravina (pochytať ryby starej Krkovičkovej na pekáč,hrat v kapele, povynášať prázdne sudy,hoci čo z čoho by káplo nejaké zlato a xp)nie každý je hneď hrdina.
Tiež by bodlo niečo ako cvičisko na boj zblizka a na lukostrelectvo...to bolo tušim v DH.
Chcel som sa vyhnúť tejto téme ,nerád,ale fakt nerád otravujem lebo tuším že tu na fore je toho až až,ale ako som už spomenul - došla mi trpezivosť
Byť totiž pripojený v hre pre viacej hráčov, mi nie vždy dodáva ten pocit že hrám multiplayer. Thalia je hráčmi menej často obývaná to sa predsa vie. A vie sa aj to že niektorí hráči sa pripájajú pravidelne práve keď je na Thalii noc. A je teda jasné ,že v noci sa často neoplati chodiť do sveta.
To je moj prípad,že moja postava zomiera často pretože skoro stále hrám sólo, pretože buď nikoho nestretnem, alebo sa nikto nikam nechystá, už sa mi tiež stalo že high level ma odmietol a proste to čo je?! Ako mám získavať xp? Ja som dosť trpezlivý, ale pomaly mi trpezlivosť dochádza. Doteraz som získal xp iba na jazvecoch a zombiach v hrobkach (a ešte za životopis) a dokola robiť to isté a sám začína byť nudné, to si naozaj možem pustiť rovno singleplayer.
Keď sa pripojim do hry, tak vačšinou tá malá kopka hráčov ,ktorí sú online už dávno niekde teamujú a ja neviem kam sa mám pohnúť, čo mam robiť (hovorím hlavne o čase keď je noc),keď pri solo hre je vprdeli aj cele RP, keď remeslá sú sotva funkčné. O čom to má byť keď nie iba o zabíjaní, sťahovaní, sklízení. Proste ťažko sa v hre pohnúť ťažko získať xp, pretože ťažko niečo robiť. V momente keď sa o niečo pokúšam tak buď končím v podsvetí alebo získam len velmi málo xp..asi tolko kolko by som dostal z pravidelného príjmu 4-5 xp ktoré dostavam v nejakych pravidelných časovych intervaloch.Si rovno možem postavu len posadiť na lavicu, ja si odídem na pivo a kým sa vrátim som bohatší o pár xp.To snad nie.
Proste ide o to,že hovorí sa kolko vela možnoti má hráč v hre k dispozícii ale ja to vidím žial opačne. V mojom prípade,možno aj v prípade iných začínajúcich, sa veci majú tak že bez nejakej podpory hrania, sa začínam nudiť.
Preto by som naozaj velmi vďačne prial, keby sa v hre rozbehnú nejaké malé questy od NPC postav, hocijaká kravina (pochytať ryby starej Krkovičkovej na pekáč,hrat v kapele, povynášať prázdne sudy,hoci čo z čoho by káplo nejaké zlato a xp)nie každý je hneď hrdina.
Tiež by bodlo niečo ako cvičisko na boj zblizka a na lukostrelectvo...to bolo tušim v DH.
Chcel som sa vyhnúť tejto téme ,nerád,ale fakt nerád otravujem lebo tuším že tu na fore je toho až až,ale ako som už spomenul - došla mi trpezivosť