Page 1 of 1
Zpravy z tunelu Dhull Bhar
Posted: 10:49 12. Jun 2008
by Rejty
Co se deje v tunelu Dhull Bhar...
Re: Zpravy z tunelu Dhull Bhar
Posted: 10:50 12. Jun 2008
by Rejty
Posledni dobou se mnozi prepadeni v tunelu vedoucim mezi Hagolem a Charaxsem. Nikdo nevi, kdo ma tyto utoky na svedomi, nepritel vzdy utoci ze skrytu, utoky jsou rychle a smrtici. Jiz bylo nalezeno nekolik mrtvych duergarich a drowich vyprav... Nedoporucuje se cestovat tunelem bez ozbrojeneho doprovodu.
Re: Zpravy z tunelu Dhull Bhar
Posted: 22:32 30. Oct 2008
by Calime
Ještěří nekromant
Povídá se, že si na koboldí nory začal dělat právo mocný ještěří čaroděj, jenž panuje početnému klanu Temných ještěrů.
Zatím nebyl jeho vliv zaznamenán za hranicemi koboldí říše, ale všichni pochybují, že tyto chudé jeskyně budou ještěřímu mágovi stačit.
Hagolská rada svolala k poradě vůdce všech klanů a v Charaxssu se po dlouhé době rozpoutaly vzrušené debaty.
Re: Zpravy z tunelu Dhull Bhar
Posted: 20:58 06. Jul 2009
by Krata
Hosté
Po tunelu Dhul Bhar je poslední dobou vidět ksupinky troloků, sledují neskrývaně karavany ale neutočí, karavany ted dostávají větší doprovody a s většími zásilkami i mágy a kněžky či kněze!
Re: Zpravy z tunelu Dhull Bhar
Posted: 23:40 06. Sep 2011
by Bahnak
Přepad Karavany
Karavan vezoucí vysoce střeženou zásilku z Hagolu do CHarxxassu byla přepadena a pobita.
Na místě byla objevena jen mrtvá těla duergarů či jejich zuhelnatělé zbytky.
Drowí doprovod karavany byl taktéž pobit.
V tunelech byl v době útoku slyšet duergaří buben a šílený křik, výbuchy magie se nesly míle a míle až k oboum velkým městům.