Page 1 of 8
Chovani v druzine
Posted: 13:23 13. Jun 2008
by RES
Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:26 13. Jun 2008
by igor
Tak se vykašlete na loot nebo tažení a hrajte taky něco jinýho

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:26 13. Jun 2008
by danielfojt
RES wrote:Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky

no to se nekdy stava kurnik,je to smutne....
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:29 13. Jun 2008
by kucik
A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:32 13. Jun 2008
by Neithan1
kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:33 13. Jun 2008
by danielfojt
kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
chtel tim asi rict jak moc je zde dulezity a ze je asi jediny na thalii co neco podobneho dela

bez urazky saozdrejme
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:37 13. Jun 2008
by kucik
Neithan1 wrote:kucik wrote:A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.
Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)
A má se nad tím zamyslet hráč, nebo postava?

Tak holt s sebou na "těžení" (sorry, ale mě se to slůvko fakt pro tenhle případ strašně zalíbilo) ber jenom ty, který nekradou a máš s nima dobrý vztahy. (To ti asi nemusim říkat, ale já prostě musel vypíchnout to "těžení"

)
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:38 13. Jun 2008
by photter
hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:41 13. Jun 2008
by Marvin
photter wrote:hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj

Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:42 13. Jun 2008
by nomis_b
Hele a co kdyz nahodou hraje Evila bylo to nadherne IC ?? To ze ty vis, ze tam ten sutr je taky neni zrovna hezky.. treba ste ho mohly hledat a treba by ho po chvili "nahodou" nasel ??
Ja bych ho hned ze startu neodsuzoval za tohle jednani.. ale uprimne neznam ho, nevidel sem vas, nevim jak moc to bylo resene.. je to jen takova zaminka, ze to nemusi byt tak spatne jak to vypada. Ale to asi mate osefovany sami.. tak si to poreste jak chcete.
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:44 13. Jun 2008
by photter
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:46 13. Jun 2008
by Neithan1
Zamysliet sa maju hraci. Krasne RP to nebolo, neprebehla ziadna hra, ziadne hviezdicky. Postava len ticho stala a ani sa nehybala. Tazko opisat ked ste u toho neboli, ale minimalne ja som sa nebavil

a o nejakom expeni sa tiez neda hovorit.
Re: Chovani v druzine
Posted: 13:50 13. Jun 2008
by igor
Marvin wrote:Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval

No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerte

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:53 13. Jun 2008
by RES
Skoda ze ne kazdech hape muj text

Re: Chovani v druzine
Posted: 13:55 13. Jun 2008
by danielfojt
igor wrote:Marvin wrote:Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval

No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerte

mas pravdu sakra fix,a proto ja uz nemam chut pokracovat podlemeho se Rp ztratilo pod oponou creepovani.