Page 1 of 1

poustevnik

Posted: 13:57 13. Jun 2008
by danielfojt
mam dotaz,kdybych chtel odejit se svou postavou do puszych hvozdu alwarielu,pripadne bych si vytvoril v toolsetu nejakou tu chatrc bylo by mozne to zakomponovat do sveta Thalie?ozna ze tahle role byme mohla zacit bavit a prosim jen o odpoved DM neboWB.diky pratele,kdyby byla nejaka ta sance napsiu jak bych si to predstavoval diky

Re: poustevnik

Posted: 15:58 13. Jun 2008
by Daanri
Sance je vzdy a takmer na vsetko, ale ako to je uz tu omielane x krat na fore, riesit IC a nie pisanim OOC veci na fore.