poustevnik
Posted: 13:57 13. Jun 2008
mam dotaz,kdybych chtel odejit se svou postavou do puszych hvozdu alwarielu,pripadne bych si vytvoril v toolsetu nejakou tu chatrc bylo by mozne to zakomponovat do sveta Thalie?ozna ze tahle role byme mohla zacit bavit a prosim jen o odpoved DM neboWB.diky pratele,kdyby byla nejaka ta sance napsiu jak bych si to predstavoval diky