Page 1 of 2

DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 00:46 14. Jun 2008
by Rejty
Velky letni sraz Thalie

V lete se bude konat velky sraz Thalie na cely vikend (od patku az do nedele). Ne jen posedet do hospody, jiste si vetsina pamatuje na ten lonsky. Pripraveny bude samozrejme pestry program a v sobotu vecer bude vecere a dezert. :wink: Podrobnosti zverejnime po ukonceni hlasovani o terminu.

Sraz se bude konat na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse bude domluveno, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil :wink: Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! :twisted:

Hlasujte pls všichni, i ti, co nepojedou! Ať v tom máme přehled. Díky

Re: VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 00:53 14. Jun 2008
by Kiri
mi to je fuk, pokusim se objevit tak jako tak....

Re: VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 01:20 14. Jun 2008
by Rejty
Ja muzu oba, ale uprednostnuji ten termin 1. - 3. srpna 2008.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 07:32 14. Jun 2008
by photter
rejty, kurva, zapomněls, co se řikal vo hané ? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 08:24 14. Jun 2008
by Aznar
photter wrote:rejty, kurva, zapomněls, co se řikal vo hané ? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
hana, hana... *napadaji ho jenom samy neslusny dovetky a slogany* :mrgreen:

snad bych mel taky dorazit, ale radsi ten prvni vikend :)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 09:16 14. Jun 2008
by danielfojt
ja prave nevim ci je to jen pro vasi grupu tu stalou mam na mysli nebo i pro novacky jako jsem trebas ja,ja tu hraju teprve pul roku,tak nevim ci pocitate i s takovyma?nebo jen protvrde jadro,kazdopadne jsem videl fotky z minulych srazu a urcite by se mi to libilo a snazil bych se prijet....

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 09:56 14. Jun 2008
by Kiri
Pro vsechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jenom musi bejt stejne prasteny jednou hrou ;-) :mrgreen: nemam pravdu?

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 10:09 14. Jun 2008
by igor
photter wrote:rejty, kurva, zapomněls, co se řikal vo hané ? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nebuď línej... než ti přijde nová grafika, trénuj nohy a pak budeš běhat jak kamzík :twisted:
Já můžu nejspíš oba dva víkendy, ale spíš bych byl pro ten první.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 11:36 14. Jun 2008
by Krata
já mužu taky oba ale sem taky pro ten první.. bude to dřív :D

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 15:49 14. Jun 2008
by Žorž
Že bych mohl dorazit i já? *nevěří vlastním písmenkám* Pokusím se, na oba termíny nic nemám.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 16:12 14. Jun 2008
by pepa48
nenecham si srázek ujít :) můžu oba dva termíny

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 12:24 15. Jun 2008
by Jonny
Můžu oba termíny... 8)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 14:03 15. Jun 2008
by Neithan1
Nam, tvrdemu jadru zo slovenska (ja a marvin), by vyhovoval prvy vikend. Ak sa podari tak prijdeme zbit kiriho a tak. Inak ako je to zariadene s drogami ?

P.S. Zaberam si bunker a lom.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 14:13 15. Jun 2008
by kucik
Drogy neberte.

Drogy nikdy nikomu neberte!

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE

Posted: 08:59 16. Jun 2008
by nomis_b
Sakra.. to se to nemohlo rict o par dnu drive?? sem byl na vikend pryc a v nedeli vecer sem si koupil letenku s navratem 2 srpna z Amsterdamu a o tyden pozdeji uz letim do Doisburgu. Sakra.
No aspon ze muzu prijet na tenhle sraz . Zivot je proste svina :?