Page 1 of 2

zmizení XP

Posted: 01:47 14. Jun 2008
by DenGrasse
od minulého odlognutí mi hra strhla cca 1200 craftových XP alchymie. předtím jsem se přehoupl přes 7. lvl. alchymisty (vyráběl jsem stejné lektvary, které se na 6. a 7. lvl nestackovaly, patrně mají nějaký příznak, jaký lvl. je vyrobil) a při dnešním nalognutí jsem byl zpátky na lvl. 6. nemáte tušení, čím by to mohlo být?

PS: herní XP jsou v pořádku.

Re: zmizení XP

Posted: 02:01 14. Jun 2008
by kucik
Neulozena postava? Ale to se mi moc nezda.

Re: zmizení XP

Posted: 11:38 14. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Neulozena postava? Ale to se mi moc nezda.
ani mně, XP klasické mi zůstaly (při neuložení by zmizely taky, ne?) a navíc 1200 XP představuje skoro 50 uvařených lektvarů, což je dost dlouhá doba ve hře. a nakonec, postavy před odlogem vždy ukládám přes duši.

EDIT1: tipoval bych spíš na něco s počitadlem XP u craftu...

Re: zmizení XP

Posted: 11:39 14. Jun 2008
by Krata
a nekecáš? :mrgreen:

Re: zmizení XP

Posted: 11:41 14. Jun 2008
by DenGrasse
Krata wrote:a nekecáš? :mrgreen:
sakra... ty jedinej jsi mě odhalil :mrgreen:

bohužel ne.... pokud se dá u lektvarů identifikovat, kterej level alchymisty je vyrobil (což asi dá, protože ty vyrobený na lvl.7 se mi nestackujou s vyrobenejma na lvl. 6), může se o tom kterýkoli DM přesvědčit....

Re: zmizení XP

Posted: 00:56 18. Jun 2008
by DenGrasse
tak napodruhý už se to nestalo, jenom jeden postřeh - přelez sem mezitm spostavou na lvl. 7 ... nemůže mít nějakej vliv na craftový XP a lvl. skutečnej lvl. postavy? jako že by to nedovolilo vyšší?

Re: zmizení XP

Posted: 01:38 18. Jun 2008
by kucik
To ne, ale fakt nechapu, kam se to mohlo ztratit. Nedaroval jsi nekomu dusi? To je ted v mode. :)

Re: zmizení XP

Posted: 09:30 18. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:To ne, ale fakt nechapu, kam se to mohlo ztratit. Nedaroval jsi nekomu dusi? To je ted v mode. :)
ne ne, tahle móda ke mně ještě nedorazila... (někdy ti popíšu historii postavy :mrgreen: )
prostě jsem vyrávěl a vyráběl, přelezl lvl. 7 a skončil asi na 21100 craft xp. při novém nalognutí jsem najednou měl 19900 craftových xp... všechno ostatní bylo v pořádku (výbava, xp). postava byla těsně před přestupem na lvl. 7 v hlavním povolání. napodruhé jsem znovu vyšplhal na craft lvl. 7, zároveň postoupil i v hlavním povolání a už se nic nestalo... takže tak.

Re: zmizení XP

Posted: 11:10 18. Jun 2008
by Jachym
Ale to je jinak ale vy asi už víte jak - někdo změnil přidělování expů za zpracování
ingrediencí a za vytvoření lektvaru - no a až se ti to sečetlo tak se ti změnil počet expů - hotovo po záhadě.

Re: zmizení XP

Posted: 13:58 18. Jun 2008
by DenGrasse
Jachym wrote:Ale to je jinak ale vy asi už víte jak - někdo změnil přidělování expů za zpracování
ingrediencí a za vytvoření lektvaru - no a až se ti to sečetlo tak se ti změnil počet expů - hotovo po záhadě.
opravdu někdo ZNOVU změnil systém počítání craft XP 14.6. ?
protože jestli myslíš změnu z 10 na 25 za lektvar, tak za prvé nevím, proč by mi měla ubrat expy a za druhé proběhla v době, kdy jsem byl na craftovém lvl. 4... takže pokud nebyla jiná změna tak touhle to nebude...

Re: zmizení XP

Posted: 14:13 18. Jun 2008
by kaz
Jachym wrote:Ale to je jinak ale vy asi už víte jak - někdo změnil přidělování expů za zpracování
ingrediencí a za vytvoření lektvaru - no a až se ti to sečetlo tak se ti změnil počet expů - hotovo po záhadě.
Tohle to urcite nebude, to by me ubralo taky, a me se nic nestalo. A myslim ze pokud by doslo ke zmene, tak to nekterym ubere mnohem vic nez 1200craftovych xp. Je to spis nejaka zkratova zalezitost, ke ktere dochazi zcela vyjimecne, a proto na to asi bohuzel nikdo neprijde :(

Re: zmizení XP

Posted: 03:22 13. Aug 2008
by Morendred
Nevim jestli je to ten samy problem jako mel DenGrasse, ale znam pricinu :mrgreen: . Craft XP se neukladaji jako normalni xp, pokud se nestihnu odlognout pred restarem postava se sice ulozi a s ni i normalni xp, ale craftove xp se neulozi a zmizi. (pokud servr spadne, tak se neulozi nic :D a to ani pokud pouzivam "dusi")

Re: zmizení XP

Posted: 09:39 13. Aug 2008
by DenGrasse
Morendred wrote:Nevim jestli je to ten samy problem jako mel DenGrasse, ale znam pricinu :mrgreen: . Craft XP se neukladaji jako normalni xp, pokud se nestihnu odlognout pred restarem postava se sice ulozi a s ni i normalni xp, ale craftove xp se neulozi a zmizi. (pokud servr spadne, tak se neulozi nic :D a to ani pokud pouzivam "dusi")
yep, to by mohlo být ono... takže se před restertem vždy odlognout :idea:

Re: zmizení XP

Posted: 17:02 18. Aug 2008
by Morendred
Zmenil se pocet XP za lektvar z 25 na 1, je to tak schvalne nebo je to bug?

Re: zmizení XP

Posted: 17:28 18. Aug 2008
by nomis_b
huh no kdyz mas 0% pravdepodobnost, tak by to melo byt ten 1xp.. aspon tak to mam ja ve svym modulu, kde sem delat ty zakladaky.. no a jestli sem omylem tema svojima neco prepsal, tka srry, ale nevim o tom, ze bych exportoval ten melvikuv XP system.. ale je pravda ze je included v tech mojich scriptech, tka se treba sam od sebe pribalil..

btw co to je za lektvary, jsou nejake slozite, nebo jednoduche??