Page 1 of 1

Kridla u Aasimaru

Posted: 15:26 14. Jun 2008
by fuxxo
Napadlo ma, ze ci by sa nadalo spravit nieco take ako zrychlenie pohybu u Aasimarov (samozrejme u tych co uz maju kridla) aspon o par % aby tie kridla neboli len tak na okrasu?! hmm...??
:wink:

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 17:45 14. Jun 2008
by monstera
fuxxo wrote:Napadlo ma, ze ci by sa nadalo spravit nieco take ako zrychlenie pohybu u Aasimarov (samozrejme u tych co uz maju kridla) aspon o par % aby tie kridla neboli len tak na okrasu?! hmm...??
:wink:
Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 17:56 14. Jun 2008
by kucik
Okridleny elf ma +20% rychlost. Je na zamysleni, jestli by to nemel mit i Aasimar.

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 18:25 14. Jun 2008
by Krata
Může asimar RP okecat že lítá?

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 18:34 14. Jun 2008
by kucik
Aasimar nelita.

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 18:44 14. Jun 2008
by monstera
kucik wrote:Aasimar nelita.
Já vím, že aasimar nelítá, ale Sandra to neví, a tak to zkouší, jestli přeci jenom někdy nevzlítne. I slepice nelítá, a občas přeletí plot....

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 19:22 14. Jun 2008
by Pajule
Aasimar má křídla jako znak božské krve a co já vím tak ale avarielové(okřídlení elfové)lítaj a mají tím pádem taky dutý kosti , takže si lehe něco zlomí a proto taky mají strach z úzkých prostorů atd

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 19:29 14. Jun 2008
by kucik
Odpovidal jsem Kratovi. Slepice lita, proto se ji taky prostrihava peri, aby nepreletla na nezdrhla. :wink:

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 20:10 14. Jun 2008
by DenGrasse
monstera wrote: Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "
sandra ovšem běhá v těžké zbroji, rp případ, že by někdy hrozilo že vzlétne... :mrgreen:

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 20:17 14. Jun 2008
by Pajule
DenGrasse wrote:
monstera wrote: Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "
sandra ovšem běhá v těžké zbroji, rp případ, že by někdy hrozilo že vzlétne... :mrgreen:
asi má malou inteligenci a etě na to nepřišla :D

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 20:33 14. Jun 2008
by kucik
Tak proto to prirovnani ke slepici... :mrgreen:

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 20:35 14. Jun 2008
by Rejty
Lol! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 20:36 14. Jun 2008
by monstera
Pajule wrote:
DenGrasse wrote:
monstera wrote: Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "
sandra ovšem běhá v těžké zbroji, rp případ, že by někdy hrozilo že vzlétne... :mrgreen:
asi má malou inteligenci a etě na to nepřišla :D
Jo, souhlasí, sotva se naučila číst a psát, proto se nehodila k chrámové službě a musela jít do světa.... INT = 10 !

Re: Kridla u Aasimaru

Posted: 20:46 14. Jun 2008
by Rejty
Na slipku celkem dobry. :mrgreen: :wink: