Kridla u Aasimaru
Posted: 15:26 14. Jun 2008
Napadlo ma, ze ci by sa nadalo spravit nieco take ako zrychlenie pohybu u Aasimarov (samozrejme u tych co uz maju kridla) aspon o par % aby tie kridla neboli len tak na okrasu?! hmm...??

Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "fuxxo wrote:Napadlo ma, ze ci by sa nadalo spravit nieco take ako zrychlenie pohybu u Aasimarov (samozrejme u tych co uz maju kridla) aspon o par % aby tie kridla neboli len tak na okrasu?! hmm...??
Já vím, že aasimar nelítá, ale Sandra to neví, a tak to zkouší, jestli přeci jenom někdy nevzlítne. I slepice nelítá, a občas přeletí plot....kucik wrote:Aasimar nelita.
sandra ovšem běhá v těžké zbroji, rp případ, že by někdy hrozilo že vzlétne...monstera wrote: Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "
asi má malou inteligenci a etě na to nepřišlaDenGrasse wrote:sandra ovšem běhá v těžké zbroji, rp případ, že by někdy hrozilo že vzlétne...monstera wrote: Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "
Jo, souhlasí, sotva se naučila číst a psát, proto se nehodila k chrámové službě a musela jít do světa.... INT = 10 !Pajule wrote:asi má malou inteligenci a etě na to nepřišlaDenGrasse wrote:sandra ovšem běhá v těžké zbroji, rp případ, že by někdy hrozilo že vzlétne...monstera wrote: Křídla mi stačej jako výmluva, proč stále běhám. Sandra říká :"běhám co nejrychlejc, a doufám, že jednou konečně vzlétnu, ale zatím se mi to nedaří "