Page 1 of 2
Podivna prihoda
Posted: 07:30 15. Jun 2008
by Hacanus
Stala se mi podivna vec chtel jsem si vyzkouset nejakou taktiku na minotaurech a nejak jsem se pripletl do vlastniho kouzla omameni a vybehl jeden z nich a na par ran jsem uz zral pisek /fakt blba smrt to mi verte

a jeste vlastni chybou/, rikam si nevadi i kdyz to nepotesilo a prosel jsem pres rohatyho zpatky do chramu v Karathe. Akorat jsem v zkoumal kolik expu me to stalo /nemalo

/ tak se pri me objevil ten samy nacelnik kostlivcu co me sejmul v pruchodu a sejmul me na dve rany pac jsem nebyl nakouzlen hned tak po oziveni a nez jsem se vubec na neco zmoh tak sedim v podsveti a bohapuste kleju toz a dalsich skoro 4500exp bych celkem nerad stratil muzete mi nejak pomoct?
Re: Podivna prihoda
Posted: 07:47 15. Jun 2008
by monstera
Hacanus wrote:Stala se mi podivna vec chtel jsem si vyzkouset nejakou taktiku na minotaurech a nejak jsem se pripletl do vlastniho kouzla omameni a vybehl jeden z nich a na par ran jsem uz zral pisek /fakt blba smrt to mi verte

a jeste vlastni chybou/, rikam si nevadi i kdyz to nepotesilo a prosel jsem pres rohatyho zpatky do chramu v Karathe. Akorat jsem v zkoumal kolik expu me to stalo /nemalo

/ tak se pri me objevil ten samy nacelnik kostlivcu co me sejmul v pruchodu a sejmul me na dve rany pac jsem nebyl nakouzlen hned tak po oziveni a nez jsem se vubec na neco zmoh tak sedim v podsveti a bohapuste kleju toz a dalsich skoro 4500exp bych celkem nerad stratil muzete mi nejak pomoct?
??? Náčelník kostlivců tě sejmul v chrámu ??? Kterého boha vyznáváš, že dovolí nemrtvým vstup do svého chrámu ???
Re: Podivna prihoda
Posted: 07:48 15. Jun 2008
by Kiri
Re: Podivna prihoda
Posted: 10:49 15. Jun 2008
by Hacanus
Re: Podivna prihoda
Posted: 12:49 15. Jun 2008
by Jachym
No byl jsi u minotaurů a tam tě zabili minotauři a potom v Karathe tě zabil náčelník kostlivců co tě zabil u minotaurů? Nebo ten náčelník tě zabil někde úplně jinde ?
Je to trošku překombinované. Něco podobného se mi nikdy nestalo. Zatím.
Rada : nechod k minotaurům sám napiš někomu , třeba i mě.
Re: Podivna prihoda
Posted: 12:56 15. Jun 2008
by igor
Jachym wrote:Rada : nechod k minotaurům sám napiš někomu , třeba i mě.
Nebo ať tam třeba nechodí když na to nemá ne? Já chci taky do podtemna neutrálního průvodce co nás provede tam kde by sme chcípli. Ale von si na minotaury nestěžuje, jemu je asi divnej ten náčelník kostlivců kterej se v chrámu objevil s nim, pokud to dobře chápu.
Re: Podivna prihoda
Posted: 13:10 15. Jun 2008
by Daanri
jj...tam ide o toho kostlivca ze sa nak teleportoval do toho chramu...problem bude vyrieseny
Re: Podivna prihoda
Posted: 13:27 15. Jun 2008
by Hacanus
Jachym - spatne jsem se vyjadril, v chramu me zabil nacelnik kostlivcu ktery byl v jeskyni minotauru kteri me zabili
Igor - minotaury zvladnu sam jenom jsem chtel vyzkouset jednu strategii v postupnosti kouzel

Re: Podivna prihoda
Posted: 13:39 15. Jun 2008
by Jachym
Týý bláho tam u minotaurů sem nikdy opravdu nikdy neviděl žádného kostlivce ale fakt NE. Kdybych ho tam viděl tak normálně zavětřím podivnost , záludnost ,průser a prrrcháám

Re: Podivna prihoda
Posted: 13:56 15. Jun 2008
by Neithan1
Jachym wrote:...
Kostlivec je summon toho samana tam. Uplne bezna vec.
Re: Podivna prihoda
Posted: 14:03 15. Jun 2008
by Jachym
Hm sumon to jsem netušil, u mne ho nikdy nepřivolal ten šaman , no ale teď vypadám jako že jsem trochu mimo....
Re: Podivna prihoda
Posted: 14:04 15. Jun 2008
by Neithan1
Jachym wrote:...
Mohol si to uhrat na to, ze saman nikdy nema cas ho povolat a bol by si za hrdinu

Re: Podivna prihoda
Posted: 14:15 15. Jun 2008
by Krata
Ted víme že si zbabělec a ve skutečnosti minotaury vůbec nelovíš

Re: Podivna prihoda
Posted: 17:53 15. Jun 2008
by Hacanus
Re: Podivna prihoda
Posted: 18:01 15. Jun 2008
by Hacanus